بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که بایرن مونیخ ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین یوونتوس، را برای جانشینی هانسی فلیک و هدایت این تیم در نظر دارد.

جو متشنج و کدورت بین هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ، و حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این تیم، باعث شده است تا جدایی فلیک از باواریایی ها در پایان این فصل حتمی به نظر برسد، مخصوصا باتوجه به اینکه فلیک یکی از بخت های اصلی نشستن روی نیمکت تیم ملی آلمان و هدایت مانشافت است.

اسپورت‌مدیاست ادعا کرده است که باواریایی ها که در پایان فصل جاری از فلیک جدا خواهند شد، آلگری را به عنوان یکی از گزینه های اصلی جانشینی او در نظر دارند.


البته تمرکز بایرنی ها روی جلب رضایت یولیان ناگلزمان، سرمربی لایپزیش، و سپردن سکان هدایت تیم به این سرمربی جوان و موفق است، اما این رسانه ادعا کرده است که سرمربی سابق یووه ممکن است نظر آنها را تغییر دهد.

آلگری پس از دو سال دور بودن از فوتبال اکنون نشانه هایی از تمایل به بازگشت به دنیای سرمربی‌گری را نشان داده است و در حالی که تا پیش از این گزارش ها خبر از بازگشت دوباره او به سری آ را می دادند، اکنون به نظر می رسد آلمان نیز می تواند یکی از مقاصد این سرمربی ایتالیایی باشد.

 

این گزارش همچنین ادعا کرده است که در هفته های آتی بایرن تصمیم نهایی خود را درباره جانشین فلیک خواهد گرفت.

منبع
برچسب ها: ماسیمیلیانو الگری هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
German 1974 0 سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴
مربیان ایتالیایی هیچگاه در آلمان موفق نبوده اند
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.