بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد بایرن برنامه خرید هافبک گلادباخ را به دو سال بعد موکول کرده است.

باواریایی ها تا کنون جذب اوپامکانو از لایپزیش را با مبلغ 42 میلیون برای فصل بعد قطعی کرده اند و آنچه مشخص است این است که تیم هنوز نیاز به تقویت در بخش های مختلف دارد.

مهمترین بخش خط هافبک بایرن می باشد که پس از خروج تیاگو، جانشین مناسبی برای آن گرفته نشد و روکا حداقل در کوتاه مدت نشان داد قادر به پر کردن جای هموطنش نیست.

تولیسو نیز با وجود مصدومیت ممکنست به فروش برسد و دیوید آلابا نیز در حال حاضر خروجش از بایرن قطعیست. با این تفاسیر تنها گورتزکا و کیمیش بعنوان یک ستاره در خط میانی باقی مانده اند و از این رو از فلورین نئوهانس هافبک ملی پوش گلادباخ بعنوان یکی از اهداف اصلی بایرن در نقل وانتقلات تابستانی نام برده می شد که بند فسخ 40 میلیون یورویی برای تابستان پیش رو دارد.

اما به گزارش بیلد سران بایرن احتمالا به سبب محدودیت های اقتصادی ناشی از کرونا،  برنامه ای برای جذب یک بازیکن دراین رنج قیمتی ندارند و قصد دارن روند جذب نیوهانس را در فصل 2022-23 جبران کنند. با این حال قیمت این بازیکن در آن فصل قطعا بیشتر از 40 میلیون یورو خواهد بود

همچنین گفته می شود با توجه به خروجی های رایگان(آلابا، بواتنگ و احتمالا مارتینز)، بایرن جز اوپامکانو خرید گران قیمت دیگر نخواهد داشت و تمرکزش بیشتر بر تمدید قراردادها و جذب بازیکنان قرضی و آزاد خواهد بود.

تمدید 1 ساله قرارداد چوپو موتینگ نیز در همین رابطه انجام خواهد شد.

منبع
برچسب ها: فلوریان نویهاوس بروسیا مونشن گلادباخ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.