بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فدراسیون فوتبال آلمان هرگونه پرداخت هزینه برای به خدمت گرفتن هانسی فلیک از بایرن مونیخ را تکذیب کرد.

در حال حاضر فدراسیون فوتبال آلمان به دنبال پیدا کردن جانشینی برای یواخیم لوو است که در تابستان و بعد از رقابت های یورو از سمت خود کنار خواهد رفت.

 

از طرفی بعد از اینکه هانسی فلیک اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا شود، از این سرمربی به عنوان گزینه اصلی حضور روی نیمکت تیم ملی آلمان نام برده شده است. با این حال به نظر می رسد که باشگاه بایرن مونیخ برای موافقت با جدایی او خواهان برطرف شدن خواسته های مالی خود است.

 

با این حال معاون رئیس فدراسیون فوتبال آلمان پرداخت هرگونه هزینه برای جذب فلیک را رد کرده است. راینر کوچ گفت: " فدراسیون فوتبال آلمان هیچگونه هزینه نقل و انتقالاتی را پرداخت نخواهد کرد و تا به اینجا نیز این کار را انجام نداده چراکه به عنوان یک انجمن غیر دولتی انجام این کار دشوار است."

 

کوچ درباره روند انتخاب سرمربی جدید تیم ملی آلمان نیز گفت: " ما برای بازگشت به مسیر خوب خود به موفقیت در اروپا احتیاج داریم. یک مربی ملی عالی باید ارتباط خوبی داشته باشد و مورد قبول اعضای فدراسیون قرار گیرد."

منبع
برچسب ها: فدراسیون فوتبال آلمان هانس دیتر فلیک تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.