بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کیکر مدعی شد فدراسیون فوتبال آلمان به دنبال این است تا پیش از رقابت‌های یورو حضور هانس فلیک در این تیم را قطعی کند.

چندی پیش بود که هانسی فلیک از تصمیم خود برای آینده رونمایی و اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل بایرن مونیخ را ترک کند. در واقع گفته شد که این سرمربی موفق بعد از پایان رقابت های یورو که در تابستان امسال برگزار می شود جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان خواهد شد.

 

از طرفی در روزهای اخیر یولیان ناگلزمان به عنوان سرمربی فصل بعد بایرن مونیخ معرفی شد تا هرگونه شایعه پیرامون احتمال مخالفت این باشگاه با جدایی هانسی فلیک رد شود. حالا با رقم خوردن این اتفاق فلیک بیش از هر زمان دیگری به نشستن روی نیمکت مانشافت نزدیک تر شده است.

 

البته در این بین صحبت هایی در رابطه با علاقه چند باشگاه اروپایی از جمله یوونتوس برای به خدمت گرفتن هانس فلیک مطرح شد. با این حال اکثر گزارشات حاکی از آن است که فلیک به زودی به عنوان سرمربی جدید مانشافت معرفی خواهد شد.

 

در همین رابطه کیکر نیز گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که با وجود چندین پیشنهاد باشگاهی، هانسی فلیک احتمالاً به عنوان سرمربی جدید آلمان انتخاب خواهد شد و مدیر مانشافت یعنی الیور بیرهوف به دنبال این است که تا قبل از رقابت های یورو حضور این سرمربی روی نیمکت آلمان را رسمی  کند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.