بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن مونیخ بعد از آسودگی از کادر فنی تیم فوتبالش، پروژه مذاکره با بازیکنان خود را برای تمدید قرارداد آنها آغاز می کند.

باشگاه بایرن مونیخ در 12 ماه آینده تصمیمات شخصی زیادی باید بگیرد. در کنار پیگیری گفت وگوها با بازیکنانی مثل نیکلاس زوله، لئون گورتسکا و کورانتان تولیسو، سران باشگاه باید هر چه سریع تر وضعیت بازیکنان شاخص و بالای 30 سال خود را مشخص کنند.

آنها در زمینه قرارداد بارها نشان داده اند، چقدر دقیق و منظم کار می کنند و حاضر نیستند زمان را از دست دهند.

 

*تعیین وضعیت بازیکنان

در هفته های اخیر کارشناسان و رسانه های بسیاری به ارزیابی وضعیت بازیکنانی که بایرن در تابستان گذشته به خدمت گرفت، پرداختند.

سران باشگاه در شرایط حساس کنونی که تکلیف مربیگری تیم خود را با انتخاب ناگلس مان به جای فلیک مشخص کرده اند، هر چه زودتر باید در راه حفظ و تقویت کادر بازیکنان خود بکوشند.

مقام های تیم می دانند که قرارداد بازیکنانی مثل زوله، گورتسکا و تولیسو در تابستان 2022 به اتمام می رسد. اگر باشگاه برای متقاعد کردن این 3 تن اقدامی نکند، زمان می گذرد و تابستان سال آینده فراخواهد رسید.

آنگاه این نفرات بازیکن آزاد خواهند شد و ممکن است سناریویی مشابه آنچه برای آلابا رخ داد، روی دهد.

باشگاه البته ماه ها قبل در ماجرای آلابا، به تجربیات تلخی رسید و اکنون نمی خواهد آن مورد تکرارشود.پس قطعا این مساله مطمئنا چیزی نیست که مورد خواسته روسای تصمیم گیرنده بایرن باشد.

طبق گزارش امروز کیکر، گفت وگوهای باشگاه با این 3 تن بزودی آغاز می شود. این در حالیست که گورتسکا در اظهارات اخیرش به وضوح از  ادامه همکاری با بایرن صحبت و استقبال کرده است.

او در مصاحبه های که داشت عنوان کرد در حالی که می داند مورد توجه تیم های بزرگ انگلیسی است اما هنوز بازی کردن در بایرن را به قصد پیشرفت بیشتر و بهتر ترجیح می دهد.

حتی شنیده می شود زوله و تولیسو هم علاقمند هستند زیر نظر ناگلس مان، سرمربی تازه وارد کار کنند.

زوله به خصوص از دوران حضورش در هوفن هایم و بودن ناگلس مان در آن تیم، خاطرات خوبی دارد و به نظر می رسد یکی از بازیکنان مشتاق همکاری با این مربی 33 ساله صاحب ایده است اما در مورد تولیسو، اوضاع به حد زوله نیست. چرا که سران باشگاه هنوز به جمع بندی مشخصی در مورد هافبک دفاعی فرانسوی و 26 ساله نرسیده اند.

در واقع مصدومیت های متوالی و تمام نشدنی این بازیکنان جلوی تصمیم گیری سران باشگاه را گرفته است.

 

*دغدغه بایرن برای مذاکره با بزرگان

در کنار این، همانگونه که کیکر در گزارش خود شرح داده، حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن و دیگر روسای باشگاه، دغدغه گفت وگو با مانوئل نویر، توماس مولر و روبرت لواندوفسکی، 3 بازیکن بالای 30 سال خود را دارند.

3 ستاره ای که ستون های موفقیت تیم برشمرده می شوند.

مطابق اعلام این رسانه بایرن کمی بعد از خلاص شدن از گفت وگو با 3 بازیکن نامبرده فوق، به وضعیت قرارداد این نفرات که همگی تا سال 2023 قرارداد دارند، خواهد پرداخت.

در گام بعدی نیز بایرن وضعیت دیگر ارکان قدرت خود یعنی یوشوا کیمیش و سرژ گنابری را مشخص می کند.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.