بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ احتمال دارد در تابستان سال جاری دستخوش تغییرات گسترده ای در کادر بازیکنانش شود.

تاکنون مشخص شده چهره های همچون جروم بواتنگ، داوید آلابا و خاوی مارتینس در تابستان امسال بایرن مونیخ را ترک می کنند اما با خبرهایی که از مونیخ به گوش می رسد، به نظر می آید خانه تکانی گسترده ای در راه است.

ظاهرا بعد از نفرات یادشده و آمدن یولیان ناگلس مان، به عنوان سرمربی جدید، احتمال رفتن نفرات دیگری از تیم باواریایی نیز است.

 

*تازه واردها انتظارات را برآورده نکردند

بایرنی ها در تابستان گذشته زمانی که کام شان به خاطر قهرمانی اروپا شیرین شده بود، نفرات تازه واردی همچون اریک ماکسیم چوپوموتینگ، داگلاس کاستا، مارک روکا، بونا سار و تیاگو دانتاس را به خدمت گرفتند.

به غیر از چوپوموتینگ که به عنوان ذخیره لواندوفسکی در فصل جاری خوب کارکرد، بقیه این نفرات نتوانستند رضایت بخش باشند.

 

به همین خاطر قرار است قرارداد چوپوموتینگ برای یک سال دیگر نیز تمدید شود تا سرخ پوشان برای فصل آینده و در زمان های که احتمالا امکان استفاده از لواندوفسکی را ندارند، با چوپوموتینگ به کارشان ادامه دهند.

اما در مورد 4 بازیکن دیگر شواهد و قرائن حکایت از وداعی بعد از یک سال همکاری مشترک دارد.

 

*وداع با بازیکنانی که آمدند

مونیخی ها در تابستان گذشته وقتی برای دومین مرتبه داگلاس کاستا را به خدمت گرفتند و این بار با او به عنوان بازیکن یوونتوس، قراردادی قرضی بستند، انتظارداشتند در مواقع لزوم بیاید و جای مهاجمانی همچون سرژ گنابری، لئوری سانه یا کینگسلی کومان را پر کند اما این انتظار برآورده نشد.

 

مهاجم با تجربه برزیلی عمدتا با مشکل مصدومیت مواجه بود و هانس دیتر فلیک مجبور بود برای کناره های خط حمله اش از 3 بازیکن موجود مرتب استفاده کند.

همین وضعیت در مورد تیاگو دانتاس نیز رخ داد تا جایی که سران باشگاه متقاعد نشدند بازین 20 ساله می تواند آینده روشنی در مونیخ داشته باشد.

همانگونه که کیکر، معتبرترین نشریه ورزشی آلمان ها در شماره امروز خود گزارش کرد، وضعیت بونا سار و مارک روکا هم به دو بازیکن نامبرده شباهت دارد.

به باور این نشریه بایرن در هفته های پیش رو به طور جدی در مورد وضعیت این 4 بازیکن تصمیم گیری می کند.

منبع
برچسب ها: تیاگو دانتاس داگلاس کاستا بونا سار مارک روکا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.