بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دایوت اوپامکانو، از این که می تواند فصل بعد دوباره با یولیان ناگلزمان همکاری داشته باشد ابراز خوشحالی کرد.

چندی پیش بود که به شکل رسمی مشخص شد دایوت اوپامکانو، مدافع فرانسوی لایپزیش فصل آینده برای بایرن مونیخ توپ خواهد داد. اوپامکانو در فصول گذشته نمایش‌های درخشانی از خود ارائه داد و همین موضوع باعث شد که بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند اما نهایتاً این بایرن مونیخ بود که گوی سبقت را از رقبا ربود و مدافع فرانسوی را به خدمت گرفت.

 

اوپامکانو اکنون در مصاحبه ای پیرامون پیوستن به بایرن‌مونیخ می گوید: "من پیشنهاداتی از خارج از کشور داشتم اما خیلی سریع مطمئن شدم که می خواهم کارم را در آلمان و بوندسلیگا ادامه دهم. من اینجا، سطح بازی ها، هواداران و استادیوم ها را دوست دارم."

 

انتقال 42 میلیون یورویی به بایرن: " اینها اعدادی هستند که من خودم را درگیر آنها نمی کنم. من فقط به پیشرفت کردن علاقه مند هستم."

 

انتخاب یولیان ناگلزمان به عنوان سرمربی جدید بایرن و همکاری دوباره با او: " من در زمان پیوستن به بایرن نمی‌توانستم این اتفاق را پیش‌بینی کنم. البته این بسیار خوب است چرا که فلسفه و سبک بازی او را می دانم. با این وجود من مانند تمام بازیکنان دیگر از ابتدا شروع می کنم.

 

او مربی بزرگی است. من خوشحالم که دوباره با هم کار خواهیم کرد اما هنوز به فصل آینده فکر نمی کنیم. همه به این فصل فکر می کنیم. ما می خواهیم در مقابل دورتموند به پیروزی برسیم و جام حذفی را فتح کنیم."

منبع
برچسب ها: دایوت اوپامکانو یولیان ناگلزمان لایپزیگ نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.