بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی باواریایی ها می خواهد با خاطره ای خوش آلیانس آرنا را ترک کند.

هانسی فلیک در نشست خبری خود پیش از رویارویی بایرن مونیخ با مونشن گلادباخ حاضر شد.

به نقل از اسکای آلمان، شاگردان فلیک با پیروزی در بازی فردا، نهمین قهرمانی پیاپی خود در بوندسلیگا را جشن خواهند گرفت. فلیک در نشست امروز، به سوالات متعددی پاسخ داد که در ادامه گزیده ای از آن را می خوانید.
•وضعیت مصدومان تیم

“ اریک ماکسیم چوپوموتینگ از ابتدای هفته با کمرش مشکل دارد و بازی فردا را از دست خواهد داد. جدای از او و (کورنتین) تولیسو، همه آماده هستند. تولیسو پیشرفت خوبی داشته است و ما امیدوار هستیم که هفته آینده برگردد.
 
•احتمال قهرمان شدن پس از پایان بازی لایپزیش و دورتموند

“ آن بازی برای من جذابیتی ندارد. ما برای بازی خودمان آماده می شویم و تمرکزمان روی آن قرار دارد. هنوز سه بازی دیگر باقی مانده است و ما در صورت کسب پیروزی، قهرمان خواهیم شد. امروز صبح به نفرات تیم گفتم که ما با سه تن از اعضایی که در این باشگاه تاثیر گذار بودند وداع خواهیم کرد: خاوی (مارتینز)، ژروم (بواتنگ) و داوید (آلابا). این برای همه ما ناراحت کننده است ولی زندگی ادامه می یابد... اگر بتوانیم در هر سه بازی پیش رو برنده شویم، این پایان خوبی برای آن ها خواهد بود.  
 
•درباره یولیان ناگلزمن

“ نظر من درباره یولیان بسیار مثبت است. او مهارت زیادی دارد و دیگر صرفا یک استعداد نیست، بلکه بارها خودش را ثابت کرده است. برایش پیام فرستادم، به او تبریک گفتم و همچنین گفتم که در این تیم خیلی به او خوش خواهد گذشت.  
 
•روبرت لواندوفسکی و رکورد گرد مولر

“ یقینا او به این رکورد چشم دوخته است. اما همچنین می داند که ما در وهله اول به دنبال کسب پیروزی هستیم. زمانی که ما فوتبال خوبی بازی کنیم، بیشترین نفع نصیب او خواهد شد. ما در حال صحبت کردن در مورد بازیکنی در کلاس جهانی هستیم که در هیچ جای دیگر این دنیا وجود ندارد. روبرت ثبات بالایی دارد و همیشه به رکورد ۳۰ گل و پاس گل می رسد. ما می توانیم بابت در اختیار داشتن او خوشحال باشیم. هنوز سه بازی دیگر در پیش دارد و باید ببینیم پس از آن چه پیش می آید. او کاملا روی این رکورد تمرکز کرده است. باید ببینیم با همراهی یکدیگر، چه کاری از دست مان بر می آید.  
 
•درباره آینده

“ صحبت هایی با اولی (بیرهوف) جریان داشته است ولی مذاکرات دیگری هم داشتیم. هنوز در مورد آینده تصمیم نگرفته ام؛ خواهیم دید که چه می شود. به نظرم در حالت خوبی به همکاری خود پایان می دهیم. من خیلی مدیون این باشگاه هستم و تا ابد قدردان آن ها خواهم بود. این باشگاه همیشه برای من محترم خواهد بود. من ایمیل های زیادی از طرفداران دریافت کرده ام و قول می دهم به همه آن ها پاسخ بدهم. کار کردن در این باشگاه تجربه بسیار خاصی بود.  
 
•ملالت کار در تیم ملی

“ قطعا خسته کننده نیست. مربیگری کردن در تیم ملی امکان شگفت انگیزی است. می دانم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشم. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه پیش می آید.  
 
•بازی با مونشن گلادباخ

“ ماموریت این است که فردا نسبت به بازی اول بهتر کار کنیم. آن ها ریتم بازی خود را به خوبی تغییر می دهند و به پشت خط دفاع حریف فرار می کنند. باید آماده مقابله با چنین وضعیتی باشیم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.