بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ موفق شد با شش گل از سد مونشن گلادباخ عبور کند.

بایرن مونیخ امشب از سری مسابقات هفته سی و دوم بوندسلیگا میزبان مونشن گلادباخ بود که در نهایت این مسابقه با نتیجه 6-0 به سود بایرن خاتمه یافت.

 

بایرن مونیخ کار را طوفانی آغاز کرد و توانست در دقیقه 2 به گل اول دست پیدا کند. ارسال داوید آلابا به روی دروازه با ضربه تمام کننده روبرت لواندوفسکی همراه شد تا نتیجه 1-0 شود.

 

در دقیقه 23 بایرن مونیخ توانست گل دوم را وارد دروازه مونشن گلادباخ کند. توماس مولر ارسال جمال موسیالا را به گل تبدیل کرد تا باواریایی‌ها با نتیجه 2-0 پیش بیفتند.

 

نمایش درخشان باواریایی‌ها ادامه داشت و این تیم در دقیقه 34 به شکلی فوق العاده زیبا گل سوم را هم به ثمر رساند. ارسال توماس مولر با ضربه برگردان روبرت لواندوفسکی همراه شد تا بایرن به زیباترین شکل ممکن به گل سوم دست پیدا کند.

 

در حالی که باز به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد بایرن مونیخ گل چهارم را هم به ثمر رساند. این‌بار پاس روبرت لواندوفسکی، کینگزلی کومان را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن گلزنی کرد تا بایرن با پیروزی چهار گله راهی رختکن شود.

 

بایرن مونیخ نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 65 با توجه به خطای هند مدافع مونشن‌گلادباخ به یک ضربه پنالتی دست یافت. روبرت لواندوفسکی پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت دروازه‌بان گلزنی کرد تا نتیجه 5-0 شود‌.

 

بایرن مونیخ توانست در دقیقه 86 برای بار ششم گلزنی کند. پاس سرژ گنابری، لروی سانه را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز گلزنی کرد تا نهایتاً باواریایی‌ها با نتیجه 6-0 پیروز شوند و قهرمانی برای آنها شیرین تر شود.

منبع
برچسب ها: بروسیا مونشن گلادباخ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.