بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ می گوید قهرمانی های این تیم عطش بازیکنان را برای قهرمانی های بعدی بیشتر می کند.

به نقل از اشپرت آینتس، بایرن مونیخ روز شنبه توانست با پیروزی پر گل مقابل مونشن گلادباخ، قهرمانی خود در مسابقات این فصل و نهمین قهرمانی متوالی خود در بوندس لیگا را قطعی کند. حسن صالح حمیدزیچ، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ، در گفتگویی با نشریه آلمانی اشپرت آینتس در مورد قهرمانی باشگاه صحبت کرده است. حمیدزیچ در مورد قهرمانی این فصل بایرن گفت:

“ تیم پاداش عملکرد عالی خود را گرفت. این نهمین قهرمانی متوالی ماست. مربی، بازیکنان و تمام باشگاه عملکردی فوق العاده داشتند و همگی برای رسیدن به آن به سختی تلاش کردیم. این قهرمانی پاداشی برای تمام کارمندان باشگاه بایرن مونیخ است.
 
 

 این چهارمین قهرمانی پیاپی بایرن در دوران حضور این مدیر بود و صالح حمیدزیچ می گوید باشگاه بایرن از همین حالا به فکر کسب دهمین قهرمانی پیاپی است. او در این باره گفت:

“ این قهرمانی ها اهمیت زیادی برای ما دارند زیرا عطش مان را برای کسب قهرمانی های بعدی، بیشتر می کند. باعث می شود سخت تر تلاش کنیم.
 

بایرن مونیخ مجبور شد امسال هم در ورزشگاهی خالی قهرمانی خود را جشن بگیرد. مدیر اجرایی باشگاه در این باره گفت:

“ خیلی بد شد که هواداران در استادیوم حاضر نبودند چرا که همه تلاش های ما برای خوشحال کردن آنهاست. بیایید امیدوار باشیم هواداران بتوانند خیلی زود به استادیوم ها برگردند.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.