بزرگترین سایت خبری بایرن مونیخ در ایران
اسطوره مانشافت و رد دستیاری فلیک در تیم ملی آلمان

اسطوره مانشافت و رد دستیاری فلیک در تیم ملی آلمان

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بیلد مدعی شد میروسلاو کلوزه درخواست هانسی فلیک برای دستیاری او در تیم ملی آلمان را رد کرده است.

چندی ماه پیش بود که بعد از ابراز علاقه هانسی فلیک برای همکاری با میروسلاو کلوزه، باشگاه بایرن مونیخ با او به توافق رسید و اسطوره فوتبال آلمان به کادر فنی باواریایی‌ها اضافه شد و کار خود را در بایرن آغاز کرد.

بعد از قطعی شدن جدایی هانسی فلیک از بایرن مونیخ شایعاتی در رابطه با آینده میروسلاو کلوزه نیز به گوش رسید و حتی گفته شد که ممکن است او کار خود را در این باشگاه ادامه دهد و با سرمربی جدید باواریایی ها یعنی یولیان ناگلزمان نیز همکاری داشته باشد اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد و با آمدن ناگلزمان، او از جمع باواریایی‌ها جدا شد.

از طرفی اخیراً مشخص شد که هانسی فلیک هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده گرفته و بعد از رقابت های یورو کار خود را در این سمت آغاز خواهد کرد. پیش بینی می شد با توجه به رابطه بسیار خوب هانسی فلیک و میروسلاو کلوزه این دو یکبار دیگر و این مرتبه در تیم ملی آلمان با یکدیگر همکاری کنند.
با این حال بیلد در گزارشی مدعی شده که میروسلاو کلوزه پیشنهاد دستیاری فلیک در تیم ملی آلمان را رد کرده چرا که قصد دارد در یک تیم به عنوان فرد اول یعنی سرمربی فعالیت کند.

منبع