بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هوگو لوریس معتقد است فرانسه برای جدال با آلمان باید یک عملکرد متعادل به نمایش بگذارد.

هوگو لوریس از تقابل فرانسه و آلمان می گوید.

به نقل از سایت یوفا، تیم های فرانسه و آلمان در چارچوب حساس ترین بازی هفته نخست مرحله گروهی یورو 2020، فردا (سه شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در استادیوم فوتبال آرنای مونیخ (همان آلیانز آرنا) مقابل هم صف آرایی می کنند. هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه در مصاحبه پیش از بازی حاضر شد و از اهمیت بالای مسابقه فردا گفت:

“ از بازی های آلمان و فرانسه هم خاطرات خوب دارم و هم خاطرات بد. این یک جدال کلاسیک در اروپا و در سطح جهانی است. اهمیت این بازی نیز بسیار بالاست زیرا نخستین مسابقه دو تیم است و در یک گروه به شدت دشوار برگزار می شود. آلمان شاید در حال طی کردن پروسه بازسازی باشد اما بازیکنان باتجربه ای را به اردو فراخوانده و بازیکنان بزرگی دارند که برای بهترین باشگاه های جهان بازی می کنند؛ بازیکنانی که در سطح باشگاهی به پیروزی عادت دارند.
 

در مورد ام باپه، بنزما و گریزمان

“ سطح آنها بسیار بسیار بالاست. این سه بازیکنانی هستند که برای چندین سال سطح بالای خودشان را حفظ کرده اند. این موضوع برای آنتوان و کریم بیشتر صدق می کند، کیلیان هم با اینکه جوان است اما تا همینجا نیز دستاوردهای زیادی داشته است. می توانم درک کنم که چرا حریفان ما از آنها وحشت دارند. مهاجمان ما در این بازی به شدت تحت مراقبت قرار خواهند گرفت پس اگر بخواهیم نتیجه خوبی کسب کنیم، باید یک عملکرد تیمی فوق العاده داشته باشیم. این سه نفر توانایی رقم زدن تفاوت ها را در هر زمان دارند اما ما می خواهیم شرایطی متعادل در زمین ایجاد کنیم تا بتوانیم بازی را کنترل کنیم، آن هم مقابل یک ملت فوتبالی بزرگ.

منبع
برچسب ها: هوگو لوریس تیم ملی فرانسه تیم ملی آلمان جام ملتهای اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.