بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم ملی المپیک آلمان به خاطر توهین های نژادپرستانه 5 دقیقه قبل از پایان دیدار دوستانه خود مقابل هندوراس زمین را ترک کرد.

به نقل از اسکای، در حالی که تنها چند روز تا شروع مسابقات المپیک باقی مانده است، تیم فوتبال المپیک آلمان در دیداری دوستانه مقابل هندوراس به میدان رفت تا ژرمن ها به هماهنگی بیشتر برسند و توانایی های خود را محک بزنند. این دیدار با نتیجه 1-1 دنبال می شد که در فاصله 5 دقیقه مانده به پایان بازی، اعضای تیم المپیک آلمان به خاطر توهین های نژادپرستانه به جوردن توروناریگا، هم تیمی سیاه پوست خود، زمین مسابقه را ترک کردند.

فدراسیون فوتبال هندوراس نیز تایید کرد که این دیدار به خاطر توهین های نژادپرستانه به یکی از بازیکنان آلمان، نیمه کاره رها شده است. با این حال این فدراسیون تایید کرده است که حرکت تیم المپیک آلمان به خاطر به وجود آمدن سوتفاهم در زمین مسابقه بوده است.

با توجه به این که این مسابقه پشت درهای بسته برگزار شده و بدون تماشاچی بوده است، گمانه زنی ها حاکی از این است که این توهین از سوی یکی از بازیکنان هندوراس انجام شده است. سرمربی تیم ملی آلمان در این باره گفت:

“ وقتی یکی از بازیکنان ما مورد توهین نژادپرستانه قرار می گیرد، امکان ندارد به بازی ادامه دهیم.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان تیم ملی هندوراس جوردن توروناریگا المپیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.