بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیا قهرمان یورو 2020، معتقد است که آلمان و ایتالیا هر کدام باید راه خود را بروند.

تیم ملی ایتالیا در یورو 2020 با شایستگی عنوان قهرمانی را کسب کرد. ایتالیا شاید تنها در بازی نیمه نهایی بود که کاملا تحت تاثیر حریف خود اسپانیا قرار داشت و در شش بازی دیگر معمولا تیم بهتر میدان بود.

 

روبرتو مانچینی سرمربی ایتالیا که سه سال اخیر توانسته تحول بزرگی را در این تیم ایجاد کند، در مصاحبه با اسپورت 1 و در پاسخ به این سوال که آلمان چه درس هایی باید از ایتالیای قهرمان یاد بگیرد، گفت:«فوتبال آلمان همیشه بزرگ است. آنها همواره تیمی خوب با بازیکنانی بزرگ و باکیفیت بوده اند و خواهند بود. مربیان آلمانی نیز همیشه عالی هستند و معتقدم ایتالیا و آلمان هر کدام باید راه خود را بروند. ما هم سه سال پیش در موقعیت کنونی آلمان بودیم.»

 

مانچینی ادامه داد:« درست است که یوآخیم لوو و تیمش در یک هشتم نهایی مغلوب انگلیس شدند ولی باید توجه داشت که در گروهی بسیار دشوار قرار داشتند و توانستند صعود کنند. صادقانه بگویم که به نظر من، آلمان شایسته حذف نبود. آلمان برابر انگلیس نمایش بسیار خوبی داشت و شکستی غیرمنصفانه را متحمل شد.»

منبع
برچسب ها: روبرتو مانچینی تیم ملی ایتالیا تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.