بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اکیپ مدعی شد با وجود اختلاف کینگزلی کومان و سران بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد، ستاره فرانسوی در فصل پیش رو نیز در این تیم به میدان خواهد رفت.

کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد.

 

با این وجود در هفته‌های گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشته که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند.
در واقع ستاره فرانسوی برای تمدید قرارداد درخواست دستمزد سالیانه 18 میلیون یورویی داشته اما پیشنهاد بایرن مونیخ حقوق 13 میلیون یورویی در سال است.

 

از طرف دیگر گفته می‌شود که سه غول فوتبال انگلیس یعنی منچستر یونایتد، چلسی و لیورپول شرایط جذب کینگزلی کومان را بررسی می‌کنند اما اکنون اکیپ در گزارشی مدعی شده که سرمربی جدید بایرن یعنی یولیان ناگلزمان از کیفیت ستاره فرانسوی باخبر است و می‌خواهد او در تیمش باقی بماند بنابراین می توان گفت که به احتمال فراوان کومان هفتمین فصل حضور خود را در جمع باواریایی ها آغاز خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: کینگزلی کومان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.