بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، با اتمام ماه آگوست پنجره نقل و انتقالاتی تابستانه در اروپا بسته شد و باواریایی ها کار خود را با 4 خرید پایان دادند.

بایرن همچنین 4 بازیکن خود (در بین بازیکنان اصلی) را نیز از دست داد که شامل دیوید آلابا، جرومه بواتنگ ، نوبل (بصورت قرضی) و خاوی مارتینز بودند.

در بین سه بازیکنی که بصورت دائمی مونیخ را ترک کردند، داوید آلابا راهی رئال مادرید شد. آلابا در حالی بایرن را ترک کرد که در بازار قیمتی 60 میلیون یورویی داشت و تا پیش از انتقال مسی به پی اسجی، بعنوان گرانترین بازیکنی که بصورت آزاد خریداری شده شناخته می شد. آلابا همچنین در کنار داگلاس کاستا ( سال 2018) با ارزش ترین بازیکن تاریخ بایرن (از زمان قیمت گذاری بازیکنان) لقب گرفت که تیم را ترک می کند.

بواتنگ و مارتینز از مدت ها قبل خروجشان قطعی بود که یکی به لیگ قطر و دیگری به لیگ فرانسه و لیون پیوست. نوبل نیز بصورت قرضی به تیم تحت هدایت نیکو کواچ یعنی موناکو پیوست.

در بین خریدهای بایرن نیز اوپامکانو و عمر ریچاردز از پیش مشخص شده بود. مدافع فرانسوی لایپزیش با 42.5 میلیون یورو خریداری شد  عمر ریچاردز نیز بصورت آزاد از ردینگ به مونیخ آمد. سپس اسون اولرایش با اتمام قراردادش از هامبورگ بار دیگر لباس بایرن را به تن کرد.

اما گل سر سبد خرید ها، مارسل سابیتزر بود که در یکی دو روز اخیر خریداری شد. سابیتزر طبق گزارشات با تنها 15 میلیون از لایپزیش جدا شد تا باواریایی ها یک بازیکن چند پسته جذب کرده باشند.

در بین بازیکنان قرضی نیز فروختل و کوئیزانس به بایرن بازگشتند که با وجود قصد باشگاه برای واگذاری ان ها، در مونیخ ماندگار شدند.

بایرن با در نظر گرفتن مبلع پرداختی برای ناگلزمان، بیش از 70 میلیون یورو در این بازار هزینه کرد که در یک دهه اخیر، تقریبا برابر با هزینه ی باشگاه در فصل 2012 -13 (70 میلیون یورو) و بعد از فصول 2019-20 (85 میلیون یورو) و 2017-18(84 میلیون) قرار میگیرد.

باواریایی ها تقریبا برای هر بازیکن جدا شده و پست مورد نیازشان یک جایگزین جذب کردند.

در خط دروازه نوبل جدا شد و اولراییش جذب گردید.

در خط دفاع جرومه بواتنگ و دیوید آلابا جدا شدند. دایوت اوپامکانو بعنوان جایگزین صرف بواتنگ خریداری شد و عمر ریچاردز برای سمت چپ خط دفاعی جذب گردید تا هرناندز رسما به مرکز میدان منتقل شود.

و در مرکز زمین نیز مارتینز مونیخ را ترک کرد و بایرن بعنوان جانشین مارسل سابیتزر را به مونیخ آورد.

منبع
برچسب ها: نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.