به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ممکن است به زودی شاهد یک معاوضه بزرگ بین بایرن مونیخ و یوونتوس بر سر انتقال پائولو دیبالا و خامس رودریگز باشیم.

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل یوونتوس به جذب خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی بایرن که از شرایط خود در مونیخ ناراضی بوده شنیده می شود و حالا و طبق ادعای رای اسپورت، 2 باشگاه یوونتوس و بایرن مونیخ مذاکرات غیر رسمی خود در مورد معاوضه بین پائولو دیبالا و خامس رودریگز را آغاز کرده اند.

کارل هاینس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ علاقه زیادی به پائولو دیبالا دارد و طبق گفت و گویی با آندره آنیلی این مسئله را به گوش وی رسانده است. البته هنوز مذاکرات رسمی در این خصوص آغاز نشده و رسانه ها احتمال انجام شدن این معامله را در زمستان بالا نمی دانند اما در تابستان بعد ممکن است این جا به جایی بزرگ انجام گیرد.

در گذشته اخباری در مورد علاقه کریستیانو رونالدو به همبازی شدن دوباره با خامس رودریگز این بار در تورین شنیده شده بود و اگر قرار به انجام این معامله باشد، شرایط برای دیبالا در خصوص قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوارتر شده و احتمال جدایی او افزایش خواهد یافت.

منبع
برچسب ها: پائولو دیبالا خامس رودریگس یوونتوس نقل و انتقالات کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
mohammad bayerni 4 دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱
خامس نباید بره. این کنبری رو بندازن بیرون
M.R 0 چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
گنبری یک بازی جوان آینده داره اگر بنادزیمش بیرون میره و جایی دیگر می درخشه...بنظر من اگر بایرن بازیکن جوان و آینده دار بخره بهتر از خرید های بزرگه.البته که بایرن هیچ کدام از این دو کار را انجام نمی ده!!!
M.R 0 چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۷
با اینکه دیبالا بازیکن خوبی اما ترجیح می دهم خامس در بایرن بماند.البته اگر دل خامس باید با تیم باشد.
M.R 0 چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
اصلاح می کنم:با اینکه دیبالا بازیکن خوبی اما ترجیح می دهم خامس در بایرن بماند.البته دل خامس باید با تیم باشد.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.