بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا، تصمیم دارد تیمو ورنر، مهاجم چلسی و تیم ملی آلمان، را به عنوان جانشین رابرت لواندوفسکی به خدمت بگیرد.

جذب بازیکنان بزرگ آلمانی همیشه هدف اول باشگاه بایرن مونیخ بوده است. همین موضوع باعث شده تا همیشه شایعاتی پیرامون جذب بازیکنان درخشان تیم ملی این کشور توسط این باشگاه به گوش برسد. حالا اسپرت وان مدعی شده که تیمو ورنر گزینه بعدی بایرن برای جانشینی لواندوفسکی است.

ورنر تحت هدایت هانسی فلیک بار دیگر در تیم ملی شکوفا شده و در دو بازی دو گل به ثمر رسانده است. با این حال پس از انتقال روملو لوکاکو به چلسی، او به بازیکن ذخیره تبدیل شده است. اگر شرایط در باشگاه لیگ برتری تغییر نکند، احتمال دارد که ورنر در سال 2022 از این تیم جدا شود. در این صورت احتمال دارد که بایرن برای جذب او در تابستان سال آینده اقدام کند.
در عین حال حضور یولین ناگلزمان روی نیمکت این تیم باعث شده که شرایط برای پیوستن ورنر به بایرن نیز فراهم شود، چرا که این دو نفر سابقه همکاری با هم در لایپزیش را دارند و همچنان با هم در ارتباط هستند. برخی منابع مدعی شده‌اند که نام ورنر از زمان حضور ناگلزمان در بایرن در این باشگاه مطرح شده است. این بازیکن تحت هدایت ناگلزمان نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و پس از آن به چلسی ملحق شد اما نتوانست درخشش خود را در این تیم تکرار کند. او همچنین در دیدار شب گذشته آلمان در ایسلند موقعیت بسیار خوبی را از دست داد که سوژه رسانه‌ها شد.

به نظر می‌رسد که اگر بایرن موفق به جذب ارلینگ هالند نشود، ورنر گزینه اصلی آنها برای جانشینی روبرت لواندوفسکی خواهد بود.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر چلسی نقل و انتقالات روبرت لواندوفسکی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.