بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد که رفته رفته احتمال انتقال تیمو ورنر به بایرن مونیخ افزایش یافته است.

تیمو ورنر یکی از بازیکنانی بود که در تابستان 2020 به چلسی پیوست. این ستاره آلمانی بعد از درخشش فوق العاده در ترکیب لایپزیش مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفت اما نهایتا این چلسی بود که توانست او را به استمفوردبریج بیاورد.

 

اگرچه چلسی بعد از جدایی فرانک لمپارد و روی کار آمدن توماس توخل عملکرد فوق العاده ای از خود ارائه داد و در پایان به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا نیز دست یافت اما باز هم در طول فصلی که گذشته انتقادات زیادی نسبت به تیمو ورنر و ناکامی های او در امر گلزنی مطرح شد.

 

اما به نظر می رسد که اوضاع برای تیمو ورنر در فصل جدید دشوارتر هم شده است چراکه آبی های لندن در نقل و انتقالات تابستانی روملو لوکاکو را برای تقویت خط حمله خود به خدمت گرفتند و همین موضوع باعث شده که ستاره آلمانی در بازی های گذشته به یک نیمکت نشین تبدیل شود.

 

با ادامه یافتن این روند قطعاً جدایی تیمو ورنر از چلسی بسیار محتمل خواهد بود و در این بین گفته می‌شود که بایرن‌مونیخ علاقه زیادی به جذب این ستاره آلمانی دارد. در همین راستا برخی منابع گزارش داده‌اند که بایرن مونیخ در حال حاضر به شکل جدی روی انتقال ورنر کار می کند و اصلا بعید نیست که این بازیکن ملی پوش در ژانویه به جمع باواریایی‌ها اضافه شود.

منبع
برچسب ها: تیمو ورنر چلسی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.