بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، در هفته پنجم رقابت های فصل 22-2021 بوندسلیگا، تیم های بایرن مونیخ و بوخوم ساعت 18:00 امروز شنبه به مصاف یکدیگر می روند.

با تایید سرمربی بایرن مونیخ، کینگزلی کومان حدود ده روز به دور از میادین خواهد بود

به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و درباره تمدید قرارداد گورتسکا، وضعیت کنونی بایرن مونیخ در جدول و جراحی قلب کینگزلی کومان صحبت کرد.

در آن جایگاهی که می خواستیم، نیستیم

“  در حال حاضر در آن جایگاهی که می خواستیم، نیستیم چون هنوز در رده دومیم. زمانی برای استراحت و آرام بودن نداریم. مهم نیست حریف چه تیمی است، همیشه باید از مرزهایمان فراتر برویم و این کاری است که فردا می خواهیم مقابل بوخوم انجام بدهیم. سیستم چرخشی؟ بازخوردی که از بازیکنان گرفته ام، مثبت بوده است. هفته آینده، یک هفته نرمال خواهیم داشت و در آینده از سیستم چرخشی استفاده می کنیم. با این حال الان نمی خواهم ریتم و هماهنگی تیم را چندان برهم بزنم.
 

گورتسکا می خواهد جلوی تیم سابقش بدرخشد

“ خیلی خوشحالم که گورتسکا قراردادش را با بایرن مونیخ تمدید کرد و این نشانه خوبی است. یوسوا  کیمیش و گورتسکا، دو بازیکن مهمی هستند که قراردادشان را تمدید کرده اند. یکی از نکات کلیدی برای رقابت های بین المللی، رابطه خوب میان باشگاه و ترکیب تیم است. استراحت دادن به گورتسکا؟ لئون در بازی با بارسلونا خوب بود. برنامه ای برای استراحت دادن به او در بازی فردا ندارم. البته که خودش هم می خواهد نمایشی خوب مقابل باشگاه دوران نوجوانی اش ارائه دهد اما هنوز درباره بازی دادن به زابیتسر، تصمیم نهایی ام را نگرفته ام.
 

مشکل تنفسی کومان به علت آریتمی قلبی بود

“ کینگزلی کومان دیروز تحت عمل جراحی قرار گرفت. او مشکل آریتمی قلبی (نامنظم بودن ضربات قلب) خفیف داشت و به همین علت، نفس کم می آورد. وضعیت کومان خوب است و به نظر نمی رسد میزان دوری او، بیش از ده روز شود. او از روز سه شنبه، تمرینات هوازی اش را شروع می کند. شرایط کومان آن اندازه که به نظر می رسد، بد نیست و خیلی از افراد تجربه چنین مشکلی را داشته اند. او همیشه می گفت نمی تواند خوب نفس بکشد و آزمایش های زیادی انجام داد که مشخص شد مشکل او قلبی است. علاوه بر کومان، تولیسو هم بازی فردا را از دست می دهد چون در ساق پایش درد دارد و نتوانسته هنوز تمرین کند.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان بوخوم بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.