بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، جایزه کفش طلای خود را دریافت کرد.

بدون شک روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ طی سال اخیر بوده است. او در فصل 20-2019 نمایش های درخشانی در ترکیب باواریایی‌ها ارائه داد و به جرأت می‌توان گفت که یکی از مهمترین دلایل کسب سه گانه توسط تیم هانسی فلیک به شمار می‌آمد.

 

درخشش ستاره لهستانی در رقابت‌های فصل 21-2020 نیز ادامه داشت و لواندوفسکی توانست با ثبت 41 گل در رقابت های بوندس لیگا از رکورد گرد مولر افسانه ای عبور کند. در واقع لواندوفسکی به تنهایی صاحب رکورد بیشترین گل زده در یک فصل از رقابت های بوندس لیگا شد و دست به یک تاریخ سازی بزرگ زد.

 

علاوه بر این رکورد شکنی لواندوفسکی با این تعداد گل که در فصل گذشته به ثمر رساند موفق شد بالاتر از همه ی فوق ستاره های حاضر در فوتبال اروپا جایزه کفش طلا را از آن خود کند. در همین راستا لحظاتی پیش ستاره لهستانی بایرن مونیخ رسماً جایزه کفش طلای خود را دریافت کرد. نکته قابل توجه اینکه در این مراسم هربرت هاینر رئیس، اولیور کان مدیر و یولیان ناگلزمان سرمربی بایرن مونیخ نیز حضور داشتند.
 

لواندوفسکی بعد از کسب این جایزه گفت: "دوست دارم از خانواده، هم تیمی هایم، کادر مربیگری بایرن و به طور کلی این باشگاه تشکر کنم. بدون حمایت آنها رسیدن به چنین دستاوردهایی امکان‌پذیر نبود. این جایزه را به همه افرادی که هر روز در کنار من هستند تقدیم می کنم.  من از آنچه با هم به دست آوردیم بسیار خوشحالم. هنوز چیزی تمام نشده و ما برای رسیدن به چیز های بیشتر انگیزه زیادی داریم. همچنین می خواهم از همسرم تشکر کنم. او یک انگیزه مضاعف برای من به حساب می آید و وقتی اوضاع کمی بد می شود به من کمک می کند. "

 

شکستن رکورد گرد مولر: " من خیلی به آن افتخار می کنم و خوشحالم. وقتی مصدوم شدم، فکر نمی کردم به عددی دست پیدا کنم که مرا به این رکورد نزدیک کند. اما پس از بازگشت، باور کردم که این امکان وجود دارد. رسیدن به رکورد گرد مولر شگفت‌انگیز بود. من او را بسیار تحسین می کنم و انتظار نداشتم که بتوانم روزی رکوردش را بشکنم."

 

شایعات در مورد آینده: "من با بایرن مونیخ قرارداد دارم و می خواهم همچنان به کسب موفقیت ها با این تیم ادامه دهم."

 

احتمال دریافت توپ طلا: "فصل به تازگی آغاز شده، ما هنوز بازی های زیادی در پیش داریم و من می توانم باز هم گلزنی کنم. هدف من کسب عناوین قهرمانی با بایرن مونیخ و گلزنی با لباس این تیم است. من بازیکن بایرن هستم و می خواهم به کسب عناوین قهرمانی در مسابقات مختلف در این تیم ادامه دهم. نسل جدید بازیکنان انتظارات را برآورده خواهند کرد، اما من نییز تجربه و مهارت های خودم را دارم. من می خواهم از هم تیمی هایم، سرمربی و تمام اعضای کادر فنی تشکر کنم."
 

مقایسه شدن با مسی لئو و کریستیانو رونالدو: "من همیشه با خودم رقابت می کنم. مدت ها کسی قادر به ارائه دستاوردهایی مانند مسی و رونالدو نبوده است، اما با این حال من به خودم و توانایی هایم نگاه می کنم و به نظرم این دستاورها نیز احترام فراوانی به همراه دارد."

 

شایعات گذشته در مورد انتقال به رئال مادرید: "بله، این اخبار درست است. من بعد از بازی مقابل رئال مادرید با فلورنتینو پرز ملاقات کردم و البته این تنها چیزی است که می توانم در مورد این موضوع بگویم."

 

احتمال جدایی و انتقال به کشوری دیگر: "من با بایرن مونیخ قرارداد دارم و می خواهم به کسب موفقیت در این باشگاه ادامه دهم. ما حالا احساس می کنیم که می توانیم دستاوردهای دو فصل قبل را امسال نیز تکرار کنیم."

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی کفش طلا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.