بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره فرانسوی بایرن مونیخ برای تمدید با بایرن حداقل دستمزدی نزدیک به دستمزد لروی سانه را طلب کرده و توقع واقعی او دستمزد لواندوفسکی است!

کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد.
 

با این وجود در هفته‌های گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشت که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند اما نقل و انتقالات تمام شد و کومان در بایرن ماند.

از قرارداد ستاره فرانسوی دو سال دیگر باقی است و عمده اختلاف دو طرف بر سر دستمزد است. طبق ادعای بیلد، کومان از مسئولان بایرن دلخور است و پیشنهاد فعلی را ناکافی می داند. توقع او این است که از نظر دستمزد حداقل نزدیک به لروی سانه باشد و در حقیقت دستمزد روبرت لواندوفسکی را می خواهد.

 

از حیث دستمزد، کومان جزو بازیکنان رده سوم بایرن محسوب می شود و مشابه گنابری، اوپامکانو، آلفونسو دیویس و سابیتزر دستمزد دریافت می کند؛ رقمی بین 10 تا 15 میلیون یورو.

در دسته دوم، سانه، لوکاس هرناندز، یاشوا کیمیش، توماس مولر، لئون گورتزکا و مانوئل نویر قرار دارند که بین 15 تا 20 میلیون یورو دریافتی دارند و در راس همه روبرت لواندوفسکی ایستاده که فراتر از 20 میلیون یورو دستمزد می گیرد.

منبع
برچسب ها: کینگزلی کومان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.