بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تیم‌های مقدونیه شمالی و آلمان امشب به مصاف هم می‌روند.

 

مکان و زمان مسابقه
دوشنبه، ۱۹ مهر ۱۴۰۰، ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران

توزه پروسکی آرنا، مقدونیه شمالی

 

نگاه کلی
آلمان در حالی به مقدونیه سفر می‌کند که خاطره تلخ باخت به مقدونیه شمالی در ذهن هواداران مانشافت باقی است. ژرمن‌ها با هدایت یواخیم لوو با نتیجه ۲-۱ در آلمان به مقدونیه باختند تا یک شروع متزلزل در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشته باشند.

حالا هانسی فلیک می‌خواهد آن نمایش ضعیف را به دست فراموشی بسپارد. مقدونیه شمالی هنوز شانس بسیار بالایی برای صعود دارد و امتیاز میزبانی هم کار آلمان را سخت‌تر خواهد کرد. ژرمن‌ها در صورتی که بتوانند پیروزی ارزشمند برابر این تیم کسب کنند، به مرحله بعدی صعود می‌کنند.

 

ترکیب احتمالی آلمان
مانوئل نویر، یوناس هوفمان، نیکلاس زوله، آنتونیو رودیگر، تیلو کئرر، یاشوا کیمیش، لئون گورتسکا، لروی سانه، توماس مولر، سرژ گنبری، تیمو ورنر


نویر مشکلی برای بازی با مقدونیه ندارد
به نظر می‌رسد مانوئل نویر گلر آلمان برابر مقدونیه شمالی باشد. به گزارش تی‌آنلاین، کاپیتان آلمان که در جریان پیروزی ۲-۱ آلمان برابر رومانی به دلیل مشکل عضلانی غایب بود، می‌تواند رابر مقدونیه شمالی بازی کند و مشکلی نخواهد داشت. او امروز در تمرینات آلمان شرکت کرد اما آنتونیو رودیگر غایب مانشافت در تمرینات امروز بود. باید صبر کرد و دید که آیا مدافع چلسی برابر مقدونیه بازی می‌کند یا نه.


پیش بینی بازی از نگاه وبسایت اسپورتس مول

مقدونیه یک - دو آلمان

 

پیش بینی بازی از نگاه وبسایت فوسبال

مقدونیه یک - دو آلمان

منبع
برچسب ها: تیم ملی مقدونیه شمالی تیم ملی آلمان جام جهانی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.