بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کوین پرینس بواتنگ از اظهار نظر لوتار ماتئوس اصلا خوشحال نیست!

کوین پرینس بواتنگ بعد از بازگشت به آلمان و بازی برای هرتابرلین، هنوز نتوانسته فرم خوب خود را پیدا کند. به گزارش فوسبال نیوز، لوتار ماتئوس چندی پیش درباره او به اسکای ۹۰ چنین گفت:

بواتنگ در هرتابرلین چه نقشی دارد؟ آیا او باید در زمین یا رختکن رهبری تیم را به عهده داشته باشد یا این که به عنوان دست راست مربی عمل کند؟ قطعا فردی بوبیچ ارتباط خانوادگی نزدیکی با بواتنگ دارد و آن‌ها در فرانکفورت تجربه موفقی داشته‌اند. اما دوران بازی کوین پرینس که یک بازیکن فوق‌العاده بوده، در حال حاضر به پایان رسیده است.

حالا کوین پرینس بواتنگ پاسخ او را این طور می‌دهد:

اگر من کارشناس باشم، هرگز مثل لوتار ماتئوس حرف نمی‌زنم. مهم نیست که بازیکن چه سنی دارد، مهم نیست که آیا در حال حاضر بهترین نمایش خود را نشان می‌دهد یا نه. این که کسی بگوید دوران ورزشی من به پایان رسیده، کمی دور از ادب است. شاید ماتئوس می‌خواهد فقط تیتر خبری باشد. او به تیتر خود رسید.

بواتنگ ادامه می‌دهد:

در نهایت همه چیز به شما بستگی دارد. اگر من به این نتیجه برسم که آمادگی بازی برای بوندس‌لیگا را ندارم، آن را می‌پذیرم. در حال حاضر عملکرد خوبی ندارم، من هم این را می‌فهمم. من هر روز به آینه نگاه می‌کنم و با خود می‌گویم چه کاری را باید بهتر انجام دهم. اما با کسی درباره آن صحبت نمی‌کنم. من ۳۴ ساله هستم. همه چیز را دیده‌ام، همه چیز را می‌دانم.

منبع
برچسب ها: کوین پرینس بواتنگ لوتار ماتئوس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.