بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اشتفان افنبرگ از سه استعداد بزرگ آلمانی می‌خواهد تا فعلا تغییر باشگاه نداشته باشند.

اشتفان افنبرگ در ستون هفتگی خود درباره مسائل مختلف مطلب می‌نویسد. به نقل از تی‌آنلاین، او در قسمتی از ستون هفتگی این هفته خود بعد از بازی با مقدونیه شمالی چنین نوشت:

فلوریان ویرتس، جمال موسیالا و کریم آدیمی سه بازیکن جوانی هستند که استعداد فوق‌العاده‌ای دارند. هر سه بازیکن احتمالا در جام جهانی هم مثل بازی دیشب از روی نیمکت به زمین بیایند. اما باید هدف خود را روی جام جهانی متمرکز کنند و برای آن تلاش زیادی انجام دهند. به نظر من این مسئله فقط در صورتی محقق می‌شود که آن‌ها در تیم خود باقی بمانند.

افنبرگ در ادامه می‌نویسد:

ویرتس در حال حاضر به تمام باشگاه‌های برتر اروپا لینک شده. آدیمی هم در فهرست دورتموند، بایرن مونیخ، لایپزیش و چند تیم دیگر قرار دارد. فقط موسیالا آینده احتمالا مشخصی دارد و در تیم بزرگ خود باقی می‌ماند. دوست دارم به ویرتس و آدیمی هشدار بدهم که در تابستان آینده تیم خود را تغییر ندهند. باید بدانید که در این مقطع زمانی از دوران ورزشی خود، به دستمزد بالاتر یا باشگاه بزرگتر نیاز ندارید. فقط باید اعتماد به نفس و آرامش لازم برای پیشرفت داشته باشید.

هافبک سابق تیم ملی آلمان درباره بازیکنان جوانی که انتخاب اشتباهی کرده‌اند می‌نویسد:

بازیکنان بسیار زیادی بوده‌اند که به خاطر تصمیم غلط و زودهنگام، به طور کلی نابود شده‌اند. مثلا الکساندر نوبل جزو دروازه‌بان‌هایی است که استعداد فوق‌العاده‌ای دارد اما زود به بایرن مونیخ منتقل شده. البته این توصیه من به ویرتس و آدیمی محدود نمی‌شود. تمام استعدادهای برتر باید به جمله من گوش کنند: بهتر است یک سال با باشگاه فعلی خودتان بمانید و از اعتماد آ‌ن‌ها کمک بگیرید. کای هاورتس مثال خوبی برای روند پیشرفت بازیکنان جوان است. او در لورکوزن نوسان داشت اما در این تیم به اعتماد به نفس کافی رسید.

افنبرگ در ادامه می‌نویسد:

فلوریان ویرتس احتمالا در بین این سه بازیکن، بیشترین استعداد را دارد. او در ۱۸ سالگی در هر ۳۰ دقیقه در یک گل نقش داشته و همین آمار ارزش او را نشان می‌دهد. او حتی از این نظر نسبت به لواندوفسکی و هالند هم برتری دارد.

منبع
برچسب ها: اشتفان افنبرگ فلوریان ویرتس جمال موسیالا کریم آدیمی
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.