بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ژرمن‌ها به عنوان اولین تیم به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رسیدند. اما چرا باز هم خطر گروه مرگ آن‌ها را تهدید می‌کند؟

ژرمن‌ها به عنوان اولین تیم جهان به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کردند. دیشب در جریان بازی‌های هفته هشتم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، آلمان با نتیجه پر گل ۴-۰ در خانه مقدونیه به برتری رسید تا بلیط قطر را به عنوان اولین تیم کسب کند. اما هنوز هم خطر یک قرعه سخت ژرمن‌ها را تهدید می‌کند.

به نقل از کیکر و بر اساس اطلاعات dpa، فیفا باز هم می‌خواهد از رنکینگ خود برای سیدبندی استفاده کند. به جز قطر، هفت تیم برتر جهان به عنوان سرگروه انتخاب می‌شوند و قطعا آلمان جزو آن‌ها نخواهد بود.

بلژیک، برزیل، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، آرژانتین و پرتغال در حال حاضر هفت تیم برتر جهان از نظر رنکینگ فیفا هستند. آلمان با این که تا سال ۲۰۱۷ در رتبه‌های بالا قرار داشت، اکنون فقط چهاردهم است و پایین‌تر از اسپانیا، مکزیک، دانمارک، هلند، آمریکا و اوروگوئه قرار گرفته.

گروه مرگ برای آلمان؟
در صورتی که فیفا باقی سیدها را هم بر اساس رنکینگ رده‌بندی کند، آلمان احتمالا در سید دوم قرار می‌گیرد. این به آن معنی است که تقابل گروهی با برزیل، فرانسه، ایتالیا و آرژانتین (تمام هفت تیم) ممکن خواهد بود. البته ممکن است ژرمن‌ها در گروه قطر میزبان قرار بگیرند و از این نظر خوش‌شانس باشند!

رده‌بندی تیم‌های ملی در ماه مارس ۲۰۲۲ (اسفند تا فروردین) برای سیدبندی فیفا بسیار حائز اهمیت است. رده آلمان در آن رنکینگ همه چیز را مشخص خواهد کرد و انتظار می‌رود آلمان چند رتبه دیگر هم پیشرفت کند؛ در هر حال رسیدن به هفت تیم بالایی فیفا دور از ذهن خواهد بود.

منبع
برچسب ها: تیم ملی آلمان جام جهانی
دیدگاه ها
نصیر تیموری 0 چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷
همیشه بدونید وقتی المان تحت فشار باشه خیلی بهتر عمل میکنه و ما وقتی تو شرایط سخت بودیم در جام جهانی خیلی بهتر نتیجه گرفتیم.اگر در یورو هانسی سرمربی بود و حتی در ۲۰۱۸ قطعا ما قهرمان بودیم و از الان این نوید را میدهم ما در هر گروهی قرار بگیریم که اسان یا سخت باشد فرقی ندارد و در دور حذفی هم با هر تیمی برخورد کنیم مهم نیست و باز هم انشاالله در ۲۰۲۲ در قطر قهرمان میشویم و پر افتخارترین تیم جهان خواهیم بود انشاالله
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.