بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوکاس هرناندز به حبس محکوم شده است و هفته آینده باید در دادگاه شهر مادرید حاضر شود.

لوکاس هرناندز، مدافع 25 ساله بایرن مونیخ قرار منع تعقیب خود را نقض کرده و حال حکم حبس وی صادر شده است.

به نقل از AS، دادگاه کیفری شماره 32 مادرید حکم حبس لوکاس هرناندز را به دلیل نقض قرار منع تعقیب صادر کرد. هرناندز باید در تاریخ 19 اکتبر (27 مهر) برای فرایند انتخاب زندان در دادگاه شرکت کند. وکلای این بازیکن به دنبال تجدید نظر سریع هستند.

قضیه به سال 2017 و زمانی که لوکاس هرناندز در اتلتیکو مادرید بازی می کرد، بر می گردد. در تاریخ 3 فوریه سال 2017، لوکاس هرناندز در پس از شب‌نشینی با دوستانش دیرهنگام به خانه بر می گردد و نامزد او یعنی آملیا دلا اوسا لورنته در خیابان منتظر او بوده است. طی مشاجره و اتفاقاتی که بین لوکاس هرناندز و نامزدش رخ می دهد، این مدافع فرانسوی نامزدش را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. پس از این اتفاق، دادگاه هر دو را به 31 روز خدمات عمومی محکوم و آن ها را از نزدیک شدن یا برقراری ارتباط به هر طریقی، به مدت شش ماه منع کرد که چنین حکمی معمولاً به عنوان قرار منع تعقیب شناخته می شود. با وجود این حکم دادگاه، هر دو تصمیم گرفتند که با یکدیگر به ماه عسل بروند. در راه بازگشت از ماه عسل در تاریخ 13 ژوئن 2017، هر دو در گیت فرودگاه مادرید گرفتار شدند. لوکاس هرناندز بازداشت شد و در اختیار دادگاه شماره 3 خشونت علیه زنان در مادرید قرار گرفت که متعاقباً او را آزاد کردند. آملیا شناسایی شد اما بازداشت نشد زیرا دادگاه هنوز قرار منع تعقیب را به او اعلام نکرده بود.

متعاقباً دادستانی برای لوکاس هرناندز درخواست یک سال حبس کرد زیرا متوجه شدند که این بازیکن حکم خود را زیر پا گذاشته است. دادگاه کیفری 35 مادرید لوکاس را به یک سال حبس محکوم کرد. وکلای هرناندز تقاضای تعلیق یا جایگزینی مجازات با کار برای منفعت عمومی کردند اما درخواست تجدید نظر آن ها رد شد زیرا لوکاس هرناندز قبلاً در حکم 31 روز کار برای منفعت عمومی که در سال 2017 بر او تحمیل شده بود، کوتاهی کرده بود.

حکم حبس فعلی لوکاس هرناندز به دلیل درگیری با نامزدش نیست و علت آن نقض قرار منع تعقیب صادر شده توسط دادگاه و عدم اطاعت از دستور قاضی پرونده است. وکلای لوکاس هرناندز علیه این حکم درخواست تجدید نظر داده اند و این دادگاه است که آن را بررسی و سپس تایید یا رد می کند. در هر صورت، لوکاس هرناندز باید شخصاً در تاریخ 19 اکتبر در دادگاه مادرید حاضر باشد تا در عرض ده روز بتواند زندان مد نظر خود برای ورود و اجرای حکم حبسش را انتخاب کند. از آن جا که این پرونده قبلاً حل و فصل شده بود، نمی توان تقاضای تعویق اجرای حکم را داد. اگر چه ممکن است دادگاه درخواست تجدید نظر را بررسی کند و حکم حبس را تغییر دهد یا این که او وارد زندان و پس از چند روز آزاد شود. مطابق چارچوب مقررات جاری در اجرای احکام کیفری، هنگامی که دادگاه درخواست حکم جایگزین حبس را رد می کند، محکوم باید وارد حبس شود و در صورت تایید درخواست تجدید نظر، محکوم آزاد می شود.

با تمام این ها، بایرن مونیخ دیروز ادعا کرد که از این پرونده اطلاعی ندارد. با این وجود بازیکن در تاریخ 14 سپتامبر یعنی یک ماه قبل، از این موضوع مطلع شده بود.

منبع
برچسب ها: لوکاس هرناندز
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.