بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرپرست تیم ملی آلمان از قهرمانی در جام جهانی قطر حرف می‌زند.

تیم ملی آلمان به عنوان اولین تیم به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کرد. الیور بیرهوف که قبلا هدف واقع‌بینانه آلمان را قهرمانی در این جام عنوان کرده بود، در تازه‌ترین مصاحبه خود به کیکر گفت:

شروع فلیک موفقیت‌آمیز بود. در این بازی‌ها اشتیاق زیادی را از آلمان دیدیم و در طول ۹۰ دقیقه این مسئله وجود داشت. هنوز جای پیشرفت داریم و موفقیت یک شبه حاصل نمی‌شود. در مقابل تیم‌های قدرتمند نمی‌توانید موقعیت خراب کنید. در این بازی‌ها ممکن است فقط دو شانس به دست آورید و باید از آن‌ها استفاده کنید.

مهاجم سابق مانشافت ادامه داد:

با این حال آلمان بالاترین کیفیت فوتبالی دنیا را دارد. تیم ملی آلمان همیشه می‌خواهد جام جهانی را فتح کند. در همین ترکیب فعلی هم بازیکنانی داریم که لیگ قهرمانان اروپا را با چلسی و بایرن مونیخ فتح کرده‌اند. به همین خاطر است که قهرمانی در جام جهانی برای ما چیزی بیشتر از یک رویا است.

بیرهوف درباره بایرن مونیخ اضافه کرد:

بازیکنانی که در بایرن مونیخ بازی می‌کنند با روحیه بالایی به آلمان ملحق می‌شوند. این بازیکنان حرفه‌ای هستند و برای رسیدن به اهداف بزرگ ما مصمم نشان می‌دهند. خوشحالم که بایرن مونیخ در ترکیب خود بازیکنان آلمانی زیادی دارد. این مسئله یکی از نقاط قوت بایرن مونیخ است.

منبع
برچسب ها: الیور بیرهوف تیم ملی آلمان جام جهانی قطر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.