بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش نشریه بیلد، بایرن مونیخ می‌خواهد ارلینگ هالند را در تابستان ۲۰۲۲ جانشین لواندوفسکی کند. چرا این خبر منطقی نیست؟!

قرارداد روبرت لواندوفسکی در تابستان ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و بایرن مونیخ تمدید قرارداد او را می‌خواهد. از طرفی بیلد خبر از ناراحتی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ می‌دهد و علت آن را هم بحث سران بایرن مونیخ در خصوص هالند می‌داند.
بیلد در تازه‌ترین خبر خود عصر روز گذشته اعلام کرد که بایرن مونیخ خود را آماده جدایی روبرت لواندوفسکی در تابستان ۲۰۲۲ می‌کند و اسم ارلینگ هالند به میان آمده است. به نظر می‌رسد بایرن مونیخ روی خرید ارلینگ هالند بحث داشته و این مسئله همان چیزی است که احتمالا لواندوفکسی را ناراحت کرده.

 

 خبر بیلد منطقی نیست!
اما چرا این خبر بیلد منطقی به نظر نمی‌رسد؟ ارلینگ هالند برای بوندس‌لیگا گران است و این مسئله بر هیچکس پوشیده نیست. به جز مبلغ خرید ۸۰ تا ۹۰ میلیون یورویی، بایرن مونیخ باید دستمزد عجیب و غریبی به او پیشنهاد دهد. دستمزد ۳۰ میلیون یورویی به اضافه کمیسیون رایولا که چیزی در حدود ۴۰ میلیون یورو خواهد بود!

از طرفی هنوز مشخص نیست که آیا هالند بند جدایی دارد یا نه. برخی نشریات معتقدند که هالند هیچ بند جدایی خاصی در قرارداد خود ندارد و دورتموند با این رقم ۹۰ میلیون یورو حاضر به فروش او نخواهد بود.

در هر حال این اعداد را که با هم جمع بزنید، ارلینگ هالند برای فصل اول حضور خود در مونیخ، بیش از ۱۶۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت!‌ این عدد با فلسفه نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ و کل بوندس‌لیگا در تضاد است.

مشخص نیست که بیلد چرا این حواشی را پیرامون لواندوفسکی ایجاد می‌کند. البته ممکن است حقیقت همان چیزی باشد که ژورنالیست‌های بیلد منتشر کرده‌اند. در این صورت احتمالا لواندوفسکی از بایرن جدا خواهد شد.
به نظر می‌رسد هالند در نهایت به رئال مادرید یا یک باشگاه انگلیسی برود. از طرفی منچسترسیتی شانس بیشتری دارد.

منبع
برچسب ها: بیلد روبرت لواندوفسکی ارلینگ هالند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.