بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یکشنبه شب بایرن در حساس ترین دیدار هفته 8م بوندس لیگا به مصاف لورکوزن خواهد رفت.

در حال حضار بایرن صدرنشین و لورکوزن در رده دوم جدول قرار دارد.

 

بایرن بدنبال اولین شکست فصل لورکوزن

قهرمانان در 10 ماه پیش و در جریان آخرین دیدار دو تیم در بای آره نا نیز وضعیت تقریبا مشابهی موجود بود. این دو تیم در رده های اول و دوم لیگ بودند، با این تفاوت که لورکوزن در صدر و بایرن در رده دوم ایستاده بود.باواریایی ها تنها یک امتیاز از لورکوزن صدرنشین لیگ عقب بودند و این شانس را داشتند که در بازی آخر قبل از کریسمس با یک پیروزی صدرنشین شوند.

چند روز قبل از این بازی، روبرت لواندوفسکی جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را کسب کرده بود در برابر لورکوزن بار دیگر نشان داد که چرا شایسته این عنوان بوده است.

 

پاسخ گل شیک

اما لوا و هم تیمی هایش در ابتدا و همان دقیقه 14 یک گل دریافت کردند. یک یک والی زیبا از پاتریک شیک بایرن را عقب انداخت. اما در فاصله دو دقیقه مانده به پایان نیمه نخست، بهترین بازیکن جهان سانتر زیبای مولر را به گل رساند تا نیمه اول  1-1 به پایان برسد. مدافع عنوان قهرمانی در نیمه دوم تلاش فراوانی برای زدن گل پیروزی کرد اما هر بار به در بسته می خورد.

به نظر می رسید که سهم هر تیم در این دیدار یک امتیاز خواهد بود، اما لواندوفسکی در واپسین ثانیه ها توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند. جاشوا کیمیچ در وقت های اضافه با توپ ربایی زیبای خود، لوا را صاجب موقعیت کرد و او با شوتی زیبا گل دوم را به ثم رساند. گفتنیست کیمیش نیز پس از چند هفته مصدومیت، برای بار اول بعنوان تعویضی در ترکیب بایرن قرار گرفته بود.

 

توپ طلا و انگیزه ای دیگر؟

لواندوفسکی یکشنبه شب شانس دیگری دارد تا نشان دهد که چرا بهترین بازیکن فوتبال دنیا است. شاید قرار گیری نام او در بین 30 نامزد نهایی انگیزه دیگری برای ستاره بایرن باشد.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی بایر لورکوزن بوندسلیگا توپ طلا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.