بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ امیدوار است از بازی مقابل بایر لورکوزن، روبرت لواندوفسکی به مسیر گلزنی برگردد.

در چارچوب هفته هشتم رقابت های بوندسلیگا، تیم های بایرلورکوزن و بایرن مونیخ یکشنبه شب در استادیوم بای آرنا به مصاف هم می روند.

 

به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار، صحبت هایش را درباره اهمیت رویارویی با بایرلورکوزن شروع کرد:

 انتظار یک بازی هیجان انگیز را برای هواداران دارم. هر دو تیم بایرن مونیخ و بایر لورکوزن فوتبالی تهاجمی بازی می کنند. لورکوزن فصل خوبی داشته و به خوبی پیشرفت کرده است. باید یک روز خیلی خوب را مقابل آن ها داشته باشیم. این بازی از لحاظ جایگاه جدولی هم اهمیت بالایی دارد و منتظر شروعش هستیم. بازی بدون گل لواندوفسکی؟ انتظار دارم اوضاع از یکشنبه رو به راه شود. با لواندوفسکی صحبت خواهم کرد، بیشتر درباره کمک هایی که او به تیم می تواند انجام دهد.

 

سرمربی بایرن مونیخ در خصوص وضعیت جمال موسیالا و مقایسه شدن او با فلوریان ویرتس پدیده بایرلورکوزن گفت:

موسیالا در مقابل ویرتس؟ هر دو بازیکن بسیار بااستعداد هستند که ذهنیت فوتبالی شان مثل بازی در کوچه است، یعنی بدون فشار بازی می کنند. ویرتس آماری خیره کننده داشته اما نسبت به جمال هم بازی هایش بیشتر بوده است. ویرتس و موسیالا هر دو آینده های فوتبال آلمان هستند. کم بازی کردن موسیالا؟ فقط یازده بازیکن را می توانم به زمین بفرستم. جمال از شروع فصل زمان خوبی برای بازی کردن داشته و البته باید سلامت او را هم در نظر بگیریم. او دو، سه مصدومیت خفیف داشته که باید مراقب شان باشیم و البته سانه و گنابری هم فرم خوبی دارند. جمال گزینه خوبی است که از نیمکت به زمین بیاید، به خصوص وقتی که حریف عقب نشسته است. او می تواند در موقعیت های یک در برابر یک، راه حل های خوبی بیابد. او بازیکن خیلی جوانی است و دیر یا زود خودش را ثابت می کند.

 

ناگلزمان درباره آمادگی دیویس افزود:

 ماجرای حکم لوکاس هرناندز؟ به تاثیرات منفی روی او توجهی نداشته ام. لوکاس امروز خوب تمرین کرد و تاثیرگذاری خوبی داشت. لوکاس اگر آماده باشد، مقابل بایرلورکوزن و دیناموکیف از اول بازی می کند. دیویس؟ به او تبریک گفتم اما این فقط به خاطر گل فوق العاده اش برای کانادا نبود بلکه به خاطر عملکرد و نتایج خوب تیم شان بود. دیویس فقط امروز یک جلسه تمرین کوتاه ریکاوری داشت زیرا بازی های زیادی انجام داده و سفری طولانی را طی کرده است. بازی کردن او مقابل لورکوزن؟ باید ببینیم چه قدر خسته است. پست بازی و سبک بازی او باعث می شود که خیلی خسته شود. اگر همه چیز خوب پیش برود، او فیکس بازی خواهد کرد.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان بایر لورکوزن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.