بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ساشا مولدرز مهاجم مونیخ 1860 از دیدار بایر لورکوزن و بایرن مونیخ می‌گوید.

یکشنبه 25 مهر ماه از ساعت 17:00 به وقت تهران، در ورزشگاه بای آرنا، بایر لورکوزن میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. این دو تیم با 16 امتیاز رتبه‌های اول و دوم بوندسلیگا را در اختیار دارند. به گزارش کیکر، ساشا مولدرز مهاجم مونیخ 1860 نظرات خود در رابطه با این بازی را مطرح کرده‌است:

مونیخ 1860 به طور سنتی رقیب بایرن مونیخ است. با اینکه من از منطقه روهر می‌آیم ولی این حس رقابت بین دو تیم مونیخی را حس می‌کنم، با اینکه این دو تیم در دو جریان متفاوت هستند. اینکه بگوییم با باخت بایرن در برابر آینتراخت فرانکفورت، آن‌ها وارد بحران شده‌اند، خنده‌دار است. آینتراخت در مونیخ خوب بازی کرد. بایرن مونیخ از تمام بازی‌ها باید راضی باشد و به نظر من ناگزمن تا اینجای کار خیلی خوب کار کرده‌است. بایرن‌مونیخ همیشه بازیکنان با کیفیت و زهر داری داشته و این کار را برای رقبا سخت می‌کند. ولی این فقط برای فرانکفورت و لورکوزن نیست، شما در هر روزی می‌توانید پیروز شوید. البته فراموش نکنیم که بایرن مونیخ در هر شرایطی رقیبی بزرگ است.

مهاجم با تجربه تیم دسته سومی فوتبال آلمان ادامه داد:

دیدار بایر لورکوزن و بایرن مونیخ یک دیدار جذاب و سطح بالا خواهد بود. لورکوزن می‌تواند با سرعت بالای خود به بایرن مونیخ آسیب بزند. برای یک بار هم که شده، نمی‌خواهم فلوریان ویرتس را پررنگ جلوه دهم! حس می‌کنم جراردو سیوآنه تیم فوق‌العاده قدری را ترتیب داده. تماشای بازی لورکوزن، لذت‌بخش است. فکر می‌کنم این فصل برای لورکوزن متفاوت با فصول پیش باشد و آن‌ها می‌توانند بازی‌های خوب‌شان را تا پایان فصل ادامه دهند. هنوز بازی فصل گذشته‌شان پیش از کریسمس را به خاطر دارم، جایی که با اشتباه یوناتان تا در لحظات پایانی بایرن مونیخ 2-1 برد. نتیجه‌ای معمولی بود ولی شما می‌توانستید ببینید که لورکوزن چقدر نزدیک به بایرن بازی کرد. من به آن‌ها ایمان دارم که این بار پیروز می‌شوند. حدس می‌زنم 2-1 .

مولدرز 36 ساله با پیراهن تیم‌های آگسبورگ و دویسبورگ 103 بار در بوندسلیگای یک بازی کرد. این صحبت‌ها، ترجمه شده از ستون تازه او در وبسایت رسمی کیکر بود.

منبع
برچسب ها: ساشا مولدرز مونیخ 1860 بایر لورکوزن بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.