به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ در مورد بازی حساس با دورتموند صحبت کرده است.

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته فوتبال اروپا دو تیم فوتبال دورتموند و بایرن مونیخ به مصاف هم می روند. بر طبق روال همیشه، نیکو کواچ، سرمربی بایرن در کنفرانس پیش از بازی حاضر شده است.

به نقل از یورو اسپورت، وی در مورد این نبرد حساس گفته است:

“من پیش از این هم گفته ام که دورتموند تیم بسیار خوبی است. هر دو تیم برای هم احترام قائل اند و بازی سختی است. حریفان از سال پیش قدرتمند تر شده اند و حرف زدن فقط کافی نیست و باید سخت کار کنیم. تمامی تیم ها در این فصل به خوبی شکل گرفته اند. دورتموند در تمام زمینه ها تیم خوبی است. آن ها نقاط قوت زیاد و نقاط ضعف کمی دارند.
 

“بازی با دورتموند یک بازی کلاسیک در آلمان است و همه دوست دارند در آن حاضر باشند. همه می خواهند تمام تلاششان را بکنند و ما می خواهیم برنده این بازی باشیم. می خواهیم اختلاف امتیاز را کم کنیم این بازی بسیار مهم است.
 

“هیچ فشار و استرسی بر روی من نیست. می خواهیم از بازی فردا لذت ببریم. سختی همیشه در زندگی است اما فشار و ترس را من نمی شناسم یا می خواهم این راه را انتخاب کنم.
 

“لوسین فاوره مربی بسیار با تجربه و خوبی است. دفاع تیم او بسیار منظم و فشرده است. در حمله نیز تیم آن ها شناوری خاصی دارد. آن ها نیز بازی های سختی داشته اند اما به خاطر کیفیتشان به پیروزی رسیدند.

منبع
برچسب ها: نیکو کواچ بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.