به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن در فصل جدید چهار بازیکن تازه وارد با نقش های مختلف به تیم خود اضافه کرد، دایوت اوپامکانو، عمر ریچاردز، مراسل سابیتزر و اسون اولرایش.

بایرن بر تکمیل تیم خود دست به چند خرید در پنجره نقل و انتقالات تابستانی زد، خریدهایی که می تواند در مجموع برای بایرن مفید دانست گرچه اظهار نظر در اینجا فصل نمی تواند کامل باشد.

 

دایوت اوپامکانو

بایرن برای به خدمت گیری مدافع میانی لایپزیگ 42 میلیون یورو پرداخت کرد، رقمی که فقط خرید هرناندز (80 میلیون) و لروی سانه (50 میلیون) هزینه بیشتری روی دست بایرن گذاشته است، از این رو انتظار از مدافع 23 ساله فرانسوی بالاست، اوپامکانو پناسیل بالایی دارد به طوری که در کشورش نیز شناخته شده است و در بازی برابر قزاقستان در ترکیب فرانسه قرار گرفت (مقدمانی جام جهانی 2020، پیروزی 8-0 فراسنه و قطعی شدن صعود شاگردان دشان)، اوپامکانو تحت هدایت ناگلزمن که او را از لایپزیگ می شناخت تاکنون در لیگ بازی متوسطی ارایه کرده است (3.3 امتیاز،  فقط یک بازی در ترکیب بایرن قرار نگرفت، بوخوم)  اما در لیگ قهرمانان نمایش بهتری از او شاهد بودیم (2.8 امتیاز)

اوپامکانو ولی در شرایط سخت شکننده ظاهر شده است مانند بازی برابر گلادباخ که به شکست عجیب 5 بر 0 بایرن ختم شد، اما  اوپامکانو می تواند گزینه ثابت بایرن در نظر گرفت که آینده خوبی در این تیم دارد.

 

مارسل سابیتزر

ناگلزمن از لایپزیگ این بازیکن اتریشی را می شناسد و علاقه او دلیل اصلی انتقال هافبک 27 ساله به بایرن شد، البته سابیترز هنوز از این علاقه سرمربی استفاده نکرده است و به بیشتر عنوان بازیکن جانشین به زمین آمده است که البته با وجود کیمیش، گزوتکا و مولر شانس رقابت و شانس کمی برای او وجود دارد.

سابیترز تاکنون گل یا پاس گل نداده است، او در آخرین بازی اتریش برابر اسرائیل موفق به گلزنی شد که می تواند کمک خوبی به بالابردن اعتماد به نفسش شود، در مجموع فرصت برای سابیترز باقی است و قضاوت او زود می باشد.

 

عمر ریچاردز

این بازیکن 23 ساله انگلیسی به صورت رایگان از ردینگ منتقل شد،  از این رو نباید انتظار خاصی در حال حاضر از او داشت، ریچاردز به عنوان جانشین الفونسو دیویز ایفای نقش می کند  به این جهت بازی زیادی از او شاهد نبودیم و تنها سه بازی در لیگ به صورت تعویضی و دو بازی در لیگ قهرمانان به عنوان بازیکن جانشین، باید برای دیدن نقش اصلی ریچاردز و اینکه می تواند بازیکن ثابتی می شود صبر کرد.

 

اسون اولرایش

انتقال قرضی نوبل، به خدمت گیری جانشین نویر، اولرایش گزینه ارزان و قابل اجرایی برای بایرن بود، وگرنه اولرایش فصل ورزشی ناامید کننده ای در هامبورگ پشت سر گذاشته بود، اولرایش به دلیل مصدومیت مدتی از شرایط بازی هم دور بود که در حال آماده گی برای بازگشت می باشد، در هر حال باید دید اولرایش می تواند به عنوان شماره 2 بایرن قرار بگیرد؟ این موضوع به شرایط بازگشت یا حضور بیشتر نوبل در موناکو دارد

 

بر اساس مقاله کیکر

برچسب ها: دایوت اوپامکانو مارسل زابیتسر عمر ریچاردز اسون اولرایش نقل و انتقالات مقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.