به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی بایرن مونیخ می گوید تمام مسابقات لیگ قهرمانان همیشه اهمیت بالایی دارند.

از هفته پنجم مسابقات لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ فردا در خانه دیناموکیف به میدان می رود. به همین خاطر یولیان ناگلزمان، سرمربی باواریایی ها در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

 

تقابل با دیناموکیف
 مسابقات لیگ قهرمانان هیچوقت بی اهمیت نیستند. اگر چه رویمان فشار نیست تا فردا نتیجه بگیریم اما در بایرن همیشه می خواهیم برنده باشیم. می توانیم بعد از شکست مقابل آگزبورگ واکنش نشان دهیم. روی نیمکت انتخاب های چندانی نداریم اما این مسابقه هنوز مهم است.

 

مصدومان و غایبان
  کومان و زابیتسر مصدومیت هایی دارند و باید منتظر ماند و دید آیا می توانند بازی کنند یا نه. مصدومیت زابیتسر از ناحیه آشیل و ساق است. کومان مشکلی جدی ندارد اما باید منتظر باشیم زیرا هفته بعد در بوندسلیگا دیداری مهم در پیش داریم. اگر این دو نفر نتوانند بازی کنند، بازیکنان بسیار کمی در اختیار خواهیم داشت.

 

استانیشیچ و زوله
  زوله تست داده است و شرایطش فردا مورد بررسی قرار می گیرد. این موضوع در مورد استانیشیچ هم صدق می کند. شاید برای بازی هفته بعد دو بازیکن جایگزین داشته باشیم.

 

استراحت لواندوفسکی در تیم ملی
  این موضوع را با تیم ملی هماهنگ کرده بودیم. کنترل فشار مسابقات برای لوا هم اهمیت دارد. چوپو در قرنطینه است و به همین خاطر لواندوفسکی نمی تواند زیاد استراحت کند. خوب شد که توانست اندکی استراحت کند.

 

دفاع مقابل آگزبورگ
  وقتی به حریف اجازه می دهید ضربه آزاد به دست بیاورد، باید در محوطه جریمه در نبردهای رودر رو دفاع کنید و این بسیار سخت است. این موضوع فقط به خط دفاع بستگی ندارد. آنها کار چندانی نمی توانند انجام دهند. از نظر من این یک مشکل کلی است. همه چیز به وقتی بستگی دارد که توپ را از دست می دهیم. باید فضاها را بلافاصله ببندیم. نباید این طور فرض کنیم که مالکیت توپ دائما با ما است. باید برای از دست دادن توپ آماده باشیم. باید روی این موضوع کار کنیم.

 

 بازیکنان واکسن نزده
 قوانین مشخصی وجود دارند. اگر یک بازیکن واکسن نزده با کسی که در 48 ساعت اخیر تست کرونایش مثبت بوده ارتباط داشته باشد، باید به قرنطینه برود. خیلی ساده است. همه بازیکنان حالشان خوب است و بعد از 7 روز تست خواهند داد. در حال حاضر پیشبینی شرایط کار دشواری است.

 

اختلاف نظر در تیم در مورد قضیه واکسن
  نمی توانید همیشه نظری شبیه نظر جمعی تیم داشته باشید. می توانید در این مورد بحث کنید و بازیکنان هم همین کار را می کنند. بازیکنان لازم نیست همیشه نظر موافق هم داشته باشند اما باید در کنار همدیگر باشیم.

منبع
برچسب ها: یولیان ناگلزمان دیناموکیف لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.