به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرانجام پس از تنش های فراوان، 3 نفر از 5 بازیکن واکسینه نشده نظر خود را تغییر دادند.

مدیران بایرن مونیخ به تازگی تصمیم گرفتند که با بازیکنانی که در مقابل واکسن زدن مقاومت می کنند، برخورد کنند و در صورت قرنطینه شدن آن ها، بازیکنان در طول زمان غیبتشان پولی دریافت نخواهند کرد. حال آنها سعی دارند که 5 یاغی که عبارتند از یوسوا کیمیش، سرژ گنابری، جمال موسیالا، اریک ماکسیم چوپوموتینگ و میکائیل کویزانس را در مورد واکسینه شدن قانع کنند. حواشی به وجود آمده دور و اطراف اف سی هالیوود گویا فراتر از حد انتظار بوده است و بر روی تمدید قرارداد بازیکنان و اتحاد تیمی در بایرن مونیخ تاثیر منفی گذاشته است.

به نقل از رافائل هونگشتاین خبرنگار اتلتیک، در میان بازیکنان واکسینه نشده این ظن و بد گمانی وجود دارد که اخبار کاهش دستمزد که اولین بار بیلد آن را منتشر کرد، توسط شخصی از درون باشگاه برای جلب توجه و فشار بیشتر بر روی بازیکنانی که واکسن نمی زنند به بیرون از باشگاه درز پیدا کرده است. البته بایرن مونیخ این مسئله را رد می کند، اما در مورد کاهش حقوق بازیکنان واکسینه نشده تاکنون حرفی نزده است. چندین منبع معتبر و نزدیک به بازیکنان گزارش ها درمورد کاهش حقوق بازیکنان را تایید می کنند. حواشی و درگیری های چند روز گذشته روابط بین حسن صالح حمیدزیچ و بازیکنان را که بعد از جدایی هانسی فلیک چندان خوب نبود را، تیره تر کرده است. تنش های فعلی ممکن است، شرایط را برای تمدید قرارداد با سرژ گنابری پیچیده کند.

گفتنی است که حداقل 3 بازیکن از 5 بازیکن واکسینه نشده، در پی گفت و گوهای گسترده با یک ایمونولوژیست‌ (پزشکی در زمینه سیستم ایمنی بدن)، پزشکان و هم تیمی هایشان در آستانه تغییر نظر هستند. ممکن اوضاع خیلی سریع به شرایط عادی بازگردد. قرنطینه فعلی فرصت خوبی را در اختیار این بازیکنان برای تزریق واکسن قرارداده است، زیرا که پزشکان درمورد عواقب تزریق واکسن در طول فصل هشدار داده بودند.

منبع
برچسب ها: جاشوا کیمیش سرژ گنابری جمال موسیالا اریک ماکسیم چوپوموتینگ میکائیل کویزانس کرونا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.