به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ برای سومین بار توانست پنج بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی پشت سر بگذارد.

بایرن مونیخ در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا توقف‌ناپذیر نشان می‌دهد.‌ در واقع شاگردان یولیان ناگلزمان کار خود را در فصل جاری این رقابت ها با پیروزی سه گله مقابل بارسلونا در نوکمپ آغاز کردند و در ادامه نیز یکی پس از دیگری حریفان خود در دور گروهی را شکست داده‌اند.

 

بایرن مونیخ در حالی موفق شده هر پنج بازی اخیر خود در مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان اروپا را با پیروزی پشت سر بگذارد که تا به اینجا 19 بار دروازه حریفان خود را باز کرده و تنها سه گل دریافت کرده است که در نوع خود آمار شگفت‌انگیزی محسوب می‌شود و باعث شده که این تیم تفاضل مثبت 16 را در اختیار داشته باشد.

 

حالا تیم یولیان ناگلزمان خود را در قامت یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل از رقابت های چمپیونزلیگ نشان داده است. اما پیروزی شب گذشته این تیم مقابل دیناموکیف باعث شد که باواریایی ها برای سومین بار در دوران حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا پنج بازی ابتدایی خود را با پیروزی پشت سر بگذارند. باواریایی‌ها پیش از این در فصل 14-2013 و 20-2019 نیز موفق به انجام این کار شده بودند.

منبع
برچسب ها: لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.