به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، خوان لاپورتا می گوید بارسلونا توان شکست دادن بایرن مونیخ را دارد.

مدیر عامل بارسلونا بر این باور است تیمش می تواند با شکست دادن بایرن مونیخ به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کند.

به نقل از آ اس، بارسلونا در دیدار این هفته خود در لیگ قهرمانان مقابل بنفیکا به تساوی بدون گل رسید تا سرنوشت صعود این تیم به هفته آخر و دیدار مقابل بایرن مونیخ کشیده شود. تنها راهی که باعث می شود بارسا بدون اما و اگر و صرف نظر از نتیجه دیدار بنفیکا و دیناموکیف به مرحله بعد صعود کند، پیروزی مقابل بایرن مونیخ است.

 

حال خوان لاپورتا، مدیرعامل باشگاه بارسلونا می گوید آبی و اناری ها توانایی شکست دادن بایرن مونیخ را در آلیانز آرنا دارند. او در این باره گفت:

شکست دادن بایرن چیزی است که می توانیم به آن دست پیدا کنیم. معجزه ای اتفاق خواهد افتاد. معتقدم می توانیم پیروز شویم. ژاوی انگیزه زیادی دارد و بسیار قدرتمند است. امیدوارم همه چیز برایمان خوب پیش برود. حس می کنم در حال حاضر آمدن ژاوی باعث شده است رقیبان به ما احترام بگذارند. آنها می دانند که می توانیم دوباره موفق شویم.


بارسلونا در دیدار رفت مرحله گروهی مقابل بایرن مونیخ در خانه خود با سه گل شکست خورده است و در دیداری تاریخی در سال 2020 نیز با نتیجه 8 بر 2 به تیم آلمانی باخته اند. در حال حاضر بایرن مونیخ با 15 امتیاز در صدر گروه E قرار دارد. بارسلونا با 7 امتیاز دوم است، بنفیکا با 5 امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است و دیناموکیف با تنها یک امتیاز قعرنشین است.

منبع
برچسب ها: خوان لاپورتا ژاوی بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.