به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شایعه خبری رسانه اسپانیایی از علاقه لواندوفسکی برای پیوستن به رئال می گوید.

جدا از اینکه این موضوع چه قدر می تواند واقعیت داشته باشد نگاهی به سه دلیلی که مهاجم بایرن مناسب رئال مادرید نیست می اندازیم
روبرت لواندوفسکی 33 ساله در بایرن روزهای خوبی را پشت سر می گذارد ولی A.S اسپانیا می گوید این مهاجم لهستانی دوست دارد در تابستان 2022 به رئال مادرید برود، اما آیا این انتقال می تواند مناسب روبرت لواندوفسکی باشد؟

 

سه دلیلی که مشخص می کند روبرت لواندوفسکی مناسب رئال مادرید نیست

1- کریم بنزما

مهاجم فرانسوی در رئال شرایط مناسبی دارد و از آمار قابل توجه ای در گلزنی برخوردار است، قرارداد او با رئال تا 2023 اعتبار دارد و بعید است زودتر از موعد مادرید را ترک کند، سیستم 4-3-3 رئال نیز اجازه حضور دو مهاجم را در ترکیب نمی دهد بنابراین مهاجمین در رئال برای گرفتن پست حمله می بایست رقابت تنگاتنگی داشته باشند و چندان معقول به نظر نمی رسد که بنزما کنار بکشد، مهاجم هایی نظیر، موراتا و هیگواین در مادرید در پشت سر بنزما قرار گرفتند.

2- کیلیان امپاپه

اگر به گزارش رسانه ها باشد هیچ بازیکنی نظیر امپاپه به رئال مادرید لینک نشده است، امپاپه از بسیاری جهات برای رئال مادرید گزینه خوبی است، رئال شانس انتقال رایگان او را دارد حتی گزارشی از مارکا مبنی بر انتقال او در تابستان 2021 بود، امپاپه همیشه به عنوان ستاره آتی رئال یاد می شود و رابطه خوبی نیز با هم بازی ملی خود بنزما دارد، اگر رئال به دنبال انتقال لواندوفسکی باشد ترکیب مهاجم لهستانی در کنار بنزما و امپاپه نمی تواند قابل قبول باشد.

3-ارلینگ هالند

هالند نیز از گزینه هایی است که نام او به رئال لینک شده است و با توجه به سن پایین هالند در مقایسه با لواندوفسکی 33 ساله بازیکن آینده داری می باشد. اخبار از بند خروج 75 میلیون یورویی هالند صحبت می کنند و انتقال روبرت لواندوفسکی از مونیخ می تواند هزینه ای از 60 تا 100 میلیون یورو برای رئال هزینه داشته باشد.

 

نوشته آدریان کوهنل از سایت fussball.news

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی رئال مادرید نقل و انتقالات مقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.