هانسی فلیک در مورد علل جدایی اش از بایرن مونیخ صحبت کرده است

 هانسی فلیک پس از حواشی فراوان پس از جدایی از بایرن مونیخ، در سال 2021 هدایت تیم ملی آلمان را بر عهده گرفت.

حال هانسی فلیک در مصاحبه با بیلد، در مورد علل جدایی از بایرن مونیخ، وضعیت و اهداف تیم ملی آلمان و برخی دیگر از موضوعات صحبت کرده است.

 

هانسی فلیک در جواب سوال بهترین لحظه در سال 2021 گفت:

  از نظر ورزشی بسیار خوشحالم که می توانم با چنین کادر بزرگی در تیم ملی کار کنم. علاوه بر این من رابطه عالی و پر از اعتمادی با اولیور بیرهوف دارم. این برای من بسیار مهم است.

 

 غم انگیز ترین لحظه در سال 2021:

  خروج از بایرن مونیخ کمی غم انگیر بود. به من در آنجا فرصت بزرگی رسید و از این بابت سپاسگزارم. ما فوتبال جذابی بازی می کردیم و موفق ترین دوره باشگاه را داشتیم. در آخر، این چیزی است که به یاد خواهد ماند.

 

 چه چیزی در مورد جدایی شما از بایرن مونیخ ناراحت کننده بود:

  می دانم این بخشی از فوتبال است، اما چیزی که برای من ناراحت کننده بود، جدا شدن برخی از بازیکنان مهم از این تیم موفق بود که هم بستگی بسیار خاصی با یکدیگر داشتند. تیاگو که من از او به عنوان یک شخص و یک بازیکن بسیار قدردانی می کنم، ژروم بواتنگ و داوید آلابا در 2 سال گذشته به عنوان رهبران تیم نقش بسیار مهمی داشتند و بدون اینکه فراموش کنم خاوی مارتینز نیز بازیکن ارزشمندی بود. این تیم شخصیت بسیار خاصی داشت، آن ها همیشه آماده بودند تا در لحظات مهم حضور داشته باشند. وقتی چنین بازیکنانی و شخصی مانند هرمان گرلاند که نماد باشگاه هستند، از باشگاه جدا می شوند من نمی توانم نسبت به آن بی تفاوت بمانم.

 

 فلیک در مورد یوسوا کیمیش:

  چندین بار تلفنی صحبت کردیم. متاسفانه او در ماه نوامبر مبتلا به کرونا شد. با این حال من خوشحالم او تصمیم گرفت واکسن بزند. من مطمئنم که او از ماه مارس به میادین باز می گردد و نقش بسیار مهمی در تیم ملی خواهد داشت.

 

 در مورد شانس تیم ملی آلمان در جام جهانی 2022 قطر:

  ما می خواهیم به حداکثر موفقیت برسیم. این به شرایط و بازیکنانی که در اختیار داریم مربوط می شود. ما کیفیت فوق العاده ای در تیم داریم و همه خواهان موفقیت و کسب عناوین هستند. هنوز یک سال فرصت داریم و از آن باید برای پیشرفت بیشتر استفاده کنیم. بچه ها مشتاق شروع کار هستند و این به عنوان یک مربی مرا خاطر جمع می کند که بله ما می توانیم جام جهانی را ببریم! با این حال من نمی توانم هیچ قولی در اینباره بدهم اما می توانم تضمین کنم که ما تمام تلاشمان را می کنیم و از نهایت توانمان استفاده می کنیم.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.