بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع و هافبک سابق تیم ملی آلمان معتقد است پپ گواردیولا با حضورش در بایرن مونیخ، در نزول فوتبال آلمان نقش داشته است.

سال 2018 برای آلمان، قهرمان چهار دوره جام های جهانی چیزی شبیه به کابوس بوده است و اخیرا آنها با قعرنشینی در جدول گروه لیگ ملت های اروپا، به لیگ بی این رقابت ها سقوط کردند. هانس پیتر بریگل معروف به آقای عضلانی، بازیکن سابق تیم ملی آلمان که در باشگاه های کایزرسلاترن، هلاس ورونا و سمپدوریا می درخشید، در گفتگو با روزنامه ایتالیایی لارپابلیکا گفت:

“یک قاعده ساده از ذهن ما فرار کرده است. اینکه نتیجه گیری در فوتبال مهم تر از کنترل بازی است. از زمانی که پپ گواردیولا به بایرن مونیخ آمد، چیزی تغییر کرد. این توهم در ذهن ما آلمانی ها به وجود آمد که برای پیروزی باید 75 درصد مالکیت توپ داشته باشیم. اما داشتن مالکیت توپ برای نتیجه گیری کافی نیست؛ حداقل همیشه اینطور نیست.
 

“تاریخ و همین فرانسه در جام جهانی 2018 نشان دادند شما می توانید توپ را به حریف بدهید و پیروز شوید. می توانید با مالکیت کمتر از 50 درصد هم پیروز شوید.
 

اینکه به گواردیولا مربوط است یا نه، مشخص نیست اما تیم یواخیم لوو در بازی هایش مالکیت توپ را در دست دارد و به عنوان مثال در شکست مقابل کره جنوبی در جام جهانی 2018، 74 درصد از مالکیت بازی را در دست داشت. با این حال، این تاکتیک حداقل در سال 2018 اصلا جواب نداده است. ژرمن ها در آخرین دیدارشان در لیگ ملت های اروپا، روز دوشنبه میزبان هلند خواهند بود و پیروزی هلند به معنی صدرنشینی آنها در گروه، بالاتر از فرانسه، قهرمان جام جهانی 2018 است.

منبع
برچسب ها: هانس پیتر بریگل پپ گواردیولا
دیدگاه ها
Great Kahn 0 دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
چیزی که خیلی احمقانه و مغرضانه است اینه که کارشناسان وطنی میان تو تلویزیون و میگن قهرمانی آلمان در ۲۰۱۴ محصول تفکرات مربیانی مثل گواردیولا تو بایرن بود. واقعا ربطش از گودز و شقایق کمتره. یعنی گواردیولا تو یه فصل تونسته چنین تأثیری بذاره ولی خب لو پس از ده سال حضور روی نیمکت آلمان هیچ تأثیری نداشته. یکی از اون به اصطلاح کارشناسان آقای جلالی معروف به مجید کامپیوتر بود که هر دو فصل یکبار یه تیم عوض میکنه.
keykhosro 1 دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲
واقعا که این گواردیولا گند زد به فوتبال آلمان. بایرن هم که تو اوج بود و با هاینکس می تونست تو اروپا آقایی کنه با آوردن گواردیولا هر چی بازیکن خوب بود رد کرد و یک مشت بازیکن درجه 2 رو به بایرن اورد من نمی دونم این تیاگو و مارتینز و برنات رو کی اورد بایرن و کروس و شواینی رو رد کردن و سه بار پشت سر هم تو نیمه نهایی به تیم های اسپانیایی با ختن
basler 1 دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱
قبلا گفتم که ورود گواردیولا به المان نقشه اسپانیا برای تضعیف فوتبال المان بود و حرکتهای او همگی هوشمندانه و مزورانه در جهت تخریب سبک المانی که با هاینکس اقایی میکرد و سبب تحقیر فوتبال اسپانیا شده بود و قهرمانی المان در 2014 فقط مربوط به هاینکس و یورگن کلوپ بود که در لیگ قهرمانان هم تیمهایشان با در هم کوبیدن رئال و بارسلون به فینال رفتند و بعد از ان المان قهرمان جام جهانی شد .
basler 1 دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۷
الان که قراره یه جوانگرایی و اتفاقات خوبی در فوتبال المان بیفته دوباره این اوزگل (گواردیولا) بصورت سری سر از دفتر باشگاه بایرن مونیخ در میاره و خدا میدانه باز چه نقشه شومی کشیده دوستان خواهش میکنم تا جاییکه ممکنه افشا گری کنید تا شاید جلو اتفاقات بد رو بگیره.
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.