به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد که پس از کش و قوس های فراوان، بالاخره قرارداد کینگزلی کومان در بایرن مونیخ تمدید شود.

کینگزلی کومان در آستانه تمدید قرارداد با بایرن مونیخ قرار دارد و ممکن است بایرنی‌ها بند بازخرید جونگ وو یونگ را فعال کنند.

 

نگاهی داریم به اخبار نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ:

به نقل از اکیپ، به نظر می رسد که کینگزلی کومان قرارداد خود را بایرن مونیخ تمدید خواهد کرد. او قرار است بیش از 17 میلیون یورو حقوق ناخالص در سال دریافت کند. انتظار می رود که تمدید قرارداد کومان در چند روز آینده نهایی شود. مدت زمان دقیق آن مشخص نیست اما بیش از 3 سال خواهد بود. با این تمدید قرارداد، کومان پس از روبرت لواندوفسکی و مانوئل نویر تبدیل به پر در آمدترین بازیکن بایرن مونیخ خواهد شد. او بیشتر از لروی سانه درآمد خواهد داشت. در ماه های اخیر چندین باشگاه از جمله چلسی، منچستر سیتی و بارسلونا به کومان علاقه نشان دادند اما بایرن مونیخ هیچ تمایلی برای فروش او نداشت. باشگاه همیشه از ذهنیت، حرفه ای بودن و توانایی های کومان قدردانی کرده است و تصمیم گرفت با این تمدید به او پاداش بدهد. در طول مذاکرات نیز کینگزلی کومان می دانست که بایرن بهترین باشگاه برای سبک فوتبالی اش و کسب جام خواهد بود. او در باشگاه و شهر مونیخ بسیار راحت است. با این حال اسکای اینکه کومان تبدیل به سومین بازیکن پر درآمد بایرن خواهد را تکذیب کرده است. همچنین به نقل از کریستین فالک، پدر و مدیر برنامه های کینگزلی کومان به مونیخ سفر کردند تا مذاکرات برای تمدید قرارداد او را نهایی کنند. به نقل از اشپورت آینتس نیز تمدید قرارداد کومان در همین هفته رسمی خواهد شد.

به نقل از اشپورت آینتس، هنوز هیچ حرکتی در رابطه با جاستین چه از سوی بایرن مونیخ وجود ندارد. باشگاه ها می خواهند این هفته مذاکرات را از سر بگیرند. هر چند جاستین چه مشتاق این انتقال است اما احساس می کند همه چیز در حال توقف باشد و ابهاماتی در این مورد دارد. همچنین علاوه بر بایرن مونیخ، چندین باشگاه از بوندسلیگا و لیگ برتر نیز با دالاس برای جاستین چه تماس برقرار کرده اند. جاستین چه می خواهد هر چه زود تکلیف آینده اش مشخص شود. برای او منطقی نخواهد بود که یک فصل دیگر در MLS بماند. به گفته منابعی در آمریکا، بایرن پیشنهاد کافی برای جذب این بازیکن به دالاس نداده است. آگوست سال گذشته دالاس برای جاستین 2 میلیون یورو درخواست کرده بود و اکنون بعید به نظر می رسد که آن ها خواهان مبلغ بیشتر نسبت به سال گذشته باشند. مشکل دیگر این است که این بازیکن جوان برای بازی در تیم دوم بیش از حد خوب است و برای بازی در تیم اول آمادگی لازم را ندارد. در هر صورت مقصد مورد علاقه جاستین چه همچنان بایرن مونیخ است. هنوز برخی از وسایل شخصی او در پردیس بایرن هستند. یکی از نزدیکان چه به اشپورت آینتس گفته است که او بایرن مونیخ را دوست دارد و این باشگاه در قلب او قرار دارد. با این حال او برای همیشه منتظر باواریایی ها نخواهد ماند.

به نقل از اسکای، بایرن مونیخ جونگ وو یونگ وینگر فرایبورگ را زیر نظر دارد. این بازیکن 22 ساله کره ای که قبل تر در تیم 2 بایرن مونیخ بازی می کرد، به تازگی قرارداد خود با فرایبورگ را تمدید کرده است. با این حال در قرارداد این بازیکن، بند باز خریدی به ارزش 10 میلیون یورو برای بایرن مونیخ وجود دارد که در تابستان می تواند فعال شود. باواریایی ها نیز قصد دارند که او را به باشگاه بازگردانند، هوفنهایم و باشگاه هایی از لیگ برتر نیز به این بازیکن علاقه مند هستند. آرمیندو سیب نیز مایل است به صورت قرضی به هانوفر بپیوندد. با این حال یواخن تسوایر مخالف این ایده بوده و بازیکن را متقاعد کرد که در باشگاه بماند. تسوایر معتقد است سیب در بایرن نیز می تواند به موفقیت دست یابد. همچنین این بازیکن مورد توجه یولیان ناگلزمان قرار داد. در هر صورت گزینه قرضی فعلا از روی میز کنار رفته است، اما برای تابستان باشگاه باید چشم انداز روشن و جدی به این بازیکن ارائه دهد. تسوایر امیدوار است که تیم دوم بایرن مونیخ به دسته سوم بازگردد تا جوانان در سطح بالاتری خود را ثابت کنند.

به نقل از کیکر، پل وانر که قراردادش در تابستان به پایان می رسد، پس از نمایشش مقابل بروسیا مونشن گلادباخ، مورد توجه باشگاه هایی از بوندسلیگا و لیگ برتر قرار گرفته است، هر چند که انتقال به انگلیس گزینه ای برای او نیست. تمدید قرارداد با بایرن در صورتی که سران باشگاه به او وعده تمرین منظم با تیم اصلی و زمان بازی تضمین شده بدهند، امکان پذیر خواهد بود. گابریل ویدوویچ نیز مانند وانر از استعداد های اصلی در باشگاه به حساب می آید. او قرار بود اولین بازی خود را به جای کوپادو مقابل گلادباخ انجام دهد اما به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب بود. به نقل از اشپورت آینتس یکی آخرین اقدامات هرمان گرلاند قبل از ترک باشگاه، اصرار بر حفظ پل وانر بوده است. گرلاند اعتقاد داشت که وانر نیز سطحی مانند جمال موسیالا دارد و باید در باشگاه باقی بماند. یواخن تسوایر از ابتدای فصل در تلاش برای تمدید قرارداد این بازیکن بوده است. حسن صالح حمیدزیچ و مارکو نپه نیز در جریان این مذاکرات قرار داشتند. وانر قرار است با تیم اصلی تمرین کند و می تواند یک بار دیگر مقابل کلن در ترکیب قرار بگیرد.

منبع
برچسب ها: کینگزلی کومان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.