به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، لوکاس هرناندز این روزها به خوبی ثبات کرده که ارزش مبلغ بالایی که بایرن برایش پرداخت کرده را دارد.

همان گونه که این ستاره فرنسوی در زمین یک مهره ارزشمند محسوب می شود، نقش مهمی نیز در پشت صحنه تیم برای بهبود جو و فضای بین بازیکنان ایفا می کند.

جور شدن گروه مختلفی از بازیکنان با پیشینه‌ها و مهارت‌های زبانی مختلف در محیط تیمی مانند بایرن مونیخ کار ساده‌ای نیست. وطبق گزارش بیلد هرناندز دراین زمینه در حال انجام دادن وظیفه خود است!

بر اساس این گزارش هرناندز مشتاق است با تدارک مهمانی هم تیمی هایش، به ویژه فرانسوی ها را برای گرد هم بیاورد. علاوه بر این، استعداد زبانی گسترده او نیز نقش مهمی در یکپارچگی رختکن ایفا می کند. هرناندز به زبان فرانسه و اسپانیایی و همچنین آلمانی مسلط است و از این استعدادهایش برای بدل شدن به یک پل ارتباطی مهم بین گروه‌ها یا "دسته های" مختلف بازیکنان در رختکن ستفاده می کند؛ اتفاقی که برای جو تیم بسیار مهم بوده است.

به نظر می رسد که هرناندز کاملا DNA بایرن را جذب کرده است چرا که این مهمانی ترتیب دادن های او تا حدودی مشابه کارهای اولی هوینس می باشد!

منبع
برچسب ها: لوکاس هرناندز اولی هوینس بیلد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.