به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد بازیکنان مبتلا شده به ویروس کرونا به زودی به ترکیب بایرن مونیخ باز خواهند گشت.

پس از تعطیلات کریسمس، بسیاری از بازیکنان بایرن مونیخ به ویروس کرونا مبتلا شده اند و این باشگاه را با بحران جدی رو به رو کرد. حال به نظر می رسد که اکثر بازیکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند در حال بازگشت به میادین هستند.

به نقل از کیکر، به جز لوکاس هرناندز همه بازیکنانی که به ویروس کرونا مبتلا شده بودند، قرنطینه را ترک کرده اند. تصمیم گیری در این مورد که چه کسانی در ترکیب اصلی تیم مقابل کلن قرار می گیرند، کمی  قبل از بازی گرفته خواهد شد. با این حال مانوئل نویر و کورنتین تولیسو احتمالا در ترکیب قرار بگیرند.

لوکاس هرناندز روز شنبه از قرنطینه خارج می شود و از مالدیو به مونیخ باز می گردد. کینگزلی کومان نیز احتمالا سه شنبه هفته آینده به تمرینات تیمی برگردد. بنابراین هر 2 آن ها در بازی مقابل کلن حضور نخواهند داشت. لئون گورتسگا نیز از روز شنبه تمرینات ریکاوری خود را آغاز کرده است. او یک برنامه تمرینی ویژه 3 هفته ای را انجام خواهد که مناسب با وضعیت زانویش طراحی شده است. بعد از 3 هفته در وضعیت او تعادل ایجاد خواهد شد و مراحل درمانی بعدی بستگی به وضعیت گورتسگا در آن زمان دارد. در حال حاضر نیازی به جراحی نیست اما گورتسگا بازی مقابل کلن و هرتابرلین را از دست خواهد داد.

منبع
برچسب ها: کرونا تمرینات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.