به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن با موجی از بازیکن‌های قرنطینه شده به دلیل کرونا پس از تعطیلات نیم فصل روبرو شد و مجبور شد با ترکیبی متفاوت برابر گلادباخ قرار بگیرد.

موضوعی که از دید افنبرگ قابل درک نیست چرا بازیکن های بایرن چنین ریسکی در تعطیلات کرده اند.

در مقایسه با بوندسلیگا بایرن بیشترین ضربه را به دلیل آسیب دیدگی از کرونا هفته پیش برابر گلادباخ متحمل شد.بایرن در شکست خانگی مقابل بروسیا مونشن گلادباخ (1 بر 2) بازیکن‌هایی مانوئل نویر، دایوت اوپامکانو، لوکاس هرناندز، تانگوی نیانزو، عمر ریچاردز، آلفونسو دیویس، لروی سانه، کینگزلی کومان و کورنتین تولیسو را به دلیل کرونا در اختیار نداشت. یولیان ناگلزمن، از این با ترکیبی متفاوت نیم فصل دوم را آغاز کرد.


این واقعیت که برخی از بازیکنان در تعطیلات کریسمس به سفرهای طولانی رفتند، با  انتقاد استفان افنبرگ روبرو شد:

راستش باید بگویم که  آن را درک نمی کنم. بسیاری از بازیکنان تعطیلات به سفرهای طولانی رفتند که نتیجه آن  9 مورد کرونا بود.

افنبرگ ادامه میدهد:

مسئله بیماری به تنهایی نیست  سوال همچنین این است که آنها چه زمانی شرایط بازی پیدا می کنند


افنبرگ همچنین بخشی از تقصیر را متوجه مسئولان باشگاه می‌داند که ظاهرا هشدار صریح سفر به بازیکنان صادر نکرده‌اند. بازیکن سابق بایرن 53 ساله معتقد است که اولی هوینس در این مورد در مقایسه با اولیور کان، صالحمیدزیچ و هربرت هاینر متفاوت عمل می کرد.

من فکر می کنم اولی هونس این موضوع را به گونه ای متفاوت به بازیکنان منتقل می کرد. برای نمونه توماس مولر به تعطیلات نرفت و به ویروس کرونا نیز مبتلا نشد. بایرن باید در این موارد جدی تری باشد.

منبع
برچسب ها: اشتفان افنبرگ
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.