به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اولی هوینس رئیس افتخاری بایرن معتقد است که کومن به خاطر پول قراردادش را با بایرن تمدید نکرده است.

شب گذشته باشگاه بایرن بصورت رسمی اعلام کرد که کینگزلی کومن قراردادی تا سال 2027 با آن ها به امضا رسانده است.

اگرچه طبق گزارشات حقوق این وینگر فرانسوی در قرارداد جدید افزایش خواهد یافت، اما هوینس معتقد است که محرک های دیگری بر کومن برای تمدید اثر گذار بوده است:"«این فقط به پول مربوط نمی شود. باشگاه های کمی وجود دارد که در حال حاضر بتواند مانند ما فرصت کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان را برای بازیکنان فراهم کنند. اینکه الان یک میلیون بیشتر یا کمتر درآمد داشته باشید مهم نیست. شما با هر درآمدی باز هم می توانید فقط یک استیک در روز بخورید. من یقینا این احساس را دارم که بازیکنان به کیفیت باورنکردنی زندگی در شهر ما، به ایمنی کودکانشان در اینجا، به سیستم بهداشت و درمان آلمان و سیستم مدرسه اهمیت زیادی می دهند. همه اینها در تصمیم گیری نقش دارند. و البته اینطور نیست که شما در اف سی بایرن درآمد چندانی نداشته باشید."

هوینس همچنین فاش کرد که باشگاه دیگر نمی خواهد مواردی نظیر آلابا اتفاق بیفتد:" ممکن است گاها مواردی نظیر داوید آلابا که یک بازیکن مهم برای ما بود، رخ دهد. اما نباید اجازه دهیم چنین مسائلی همیشه پیش بیایند. "

منبع
برچسب ها: اولی هوینس کینگزلی کومان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.