به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع فرانسوی بایرن اعلام کرد که در سال 2020 به سبب مشکلات شخصی نتوانسته کیفیت همیشگی اش را در زمین نشان دهد.

بنجامین پاوارد که در سال 2019 به بایرن مونیخ منتقل شد در سال 2020 با مصدومیتی روبرو شد که تقریباً تا مارس 2021 او را از فرم اصلی اش دور کرد.

این مدافع ملی پوش با یادآوری این دوره سخت اعلام کرد که در آن زمان هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی با مشکل مواجه بوده است:"«حس راکد بودن نداشتم. من همیشه از ویژگی هایم مطمئن بودم. اما برخی چیزها آسان نبودند، به عنوان مثال قرنطینه روزانه ای که همه را تحت تاثیر قرار داد. بسیاری از مردم نمی دانند که من چه چیزی را پشت سر گذاشته ام. کسب درآمد زیاد به این معنی نیست که شما خوشحال هستید. خانواده و دوستان نیز مهم هستند. من شکایت نمی کنم، اما بله، آن دوره در زندگی من آسان نبود. من در زندگی خصوصی ام خوب نبودم و این در زمین خودش را نشان می داد. آن دوره باعث شد من به عنوان یک شخص رشد کنم. امروز از آن دوران عبور کردم."درست است که در اولین فصل حضورم در مونیخ همه چیز را بردیم اما تنها بودن در یک کشور جدید، دور از خانواده و دوستانم برای من آسان نبود.»

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.