بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس فدراسیون فوتبال هلند قسم خورد که رئیس بایرن مونیخ در ایده سوپرلیگ اروپا و خیانت به باشگاه های کوچک بی گناه بوده و رئال مادرید در این زمینه تهدیداتی انجام داده که حتی نمی توان آن کلمات را تکرار کرد!

اخیرا در فوتبال لیکس و اشپیگل، اسنادی منتشر و ادعا شد که کارل هاینس رومنیگه به همراه چند باشگاه بزرگ اروپایی دیگر در پی خروج از لیگ قهرمانان اروپا و تشکیل یک سوپرلیگ بوده اند.

به گزارش مارکا، مایکل فن پراگ، رئیس فدراسیون فوتبال هلند اصرار دارد که رئال مادرید در این زمینه فعال بوده است. در ادعای فوتبال لیکس گفته شده بود رئال مادرید در بین 11 تیم همیشگی حاضر در سوپرلیگ است و هیچ باشگاه بزرگ اروپایی به این ادعا پاسخ نداد به جز رومنیگه در این موضوع را قویا تکذیب کرد. پراگ در این مورد گفت:

“یوفا در این مورد تهدید شد اما نه از سوی بایرن مونیخ، بلکه تهدید از سوی رئال مادرید بود. تهدید بسیار جدی بود. آنها از کلماتی استفاده کردند که من دوست ندارم آن را تکرار کنم.
 

“من قسم می خورم رومنیگه تمام تلاشش را کرد تا شرایط را آرام کند و باشگاه ها و یوفا را بر سر میز مذاکره بیاورد تا خانواده فوتبال را حفظ کند. او به هیچکس خیانت نکرده است.

منبع
برچسب ها: مایکل فن پراگ کارل هاینس رومنیگه یوفا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.