به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رابرت لواندوفسکی برای دومین سال متوالی به عنوان بهترین بازیکن فیفا انتخاب شد.

کاپیتان ها و مربیان همه تیم های ملی، هواداران و نمایندگان رسانه ها از سراسر جهان به مهاجم اف سی بایرن رای دادند، تا لوا که فصل گذشته با 41 گل رکورد گرد مولر را شکسته بود، بعنوان بهترین بازیکن سال 2021 فیفا برگزیده شود. او همچنین پس از هت تریک اول هفته خود در جریان دیدار با کلن به دومین بازیکن تاریخ بوندس لیگا بعد از بمب افکن بدل شد که به 300 گل در لیگ برتر آلمان رسید. علاوه بر لواندوفسکی، باید به کاپیتان تیم مانوئل نویر، برای کسب مقام سوم بهترین گلر سال تبریک گفت.

 

واکنش ها به مراسم فیفا

رئیس هربرت هاینر: "به رابرت لواندوفسکی تبریک می گویم! او با انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن جهان، یک بار دیگر تاریخ سازی کرد. او از زمان دریافت این جایزه در سال گذشته حتی یک لحظه هم برای دریافت دوباره آن دست نگاه نداشته است. او یک ماشین گلزنی همیشگی است. او برای دومین بار متوالی بهترین بازیکن شد که دلیل دیگریست بر این که او یکی از بزرگان تاریخ فوتبال است. همین امر در مورد مانوئل نویر نیز صدق می کند، همه ما دوست داشتیم او نیز از عنوان خود دفاع می کرد. او ضامن موفقیت تیم است و بازی او استانداردهایی را برای گلرهای نسل های بعدی تعیین کرده است. با این وجود، به ادوارد مندی نیز تبریک می گویم."

الیور کان: "رابرت لواندوفسکی یک پدیده است. زمانی که او به یک قله رسید، بلافاصله به قله بعدی فکر می کند. بنابراین اصلا دور از ذهن نبود که برای دومین بار متوالی عنوان بهترین بازیکن مرد فیفا را کسب کند. ما همچنین دوست داشتم مانوئل نویر دوباره جایزه بهترین دروازه بان فیفا را دریافت کند.به ادوارد مندی تبریک می گویم او نیز شایسته این عنوان است.اف سی بایرن از داشتن دو بازیکن استثنایی یعنی روبرت لواندوفسکی و مانوئل مفتخر و خوشحال است. یکی در این سمت زمین گل می زند،و دیگری در آن سمت زمین از گلزنی حریف جلوگیری می کند. هر دو استانداردهایی را در داخل و خارج از زمین تعیین کرده اند."

حسن صالی حمیدزیچ: "رابرت شایسته این عنوان است. حیف که مانوئل برنده نشد. همه ما این آرزو را برای او داشتیم. برای من، او بهترین بود، اما البته به ادوارد مندی هم تبریک می گویم. همه در اف سی بایرن می دانند که رابرت و مانوئل نقش مهمی در موفقیت باشگاه ایفا کرده اند. رابرت سال هاست که به طور مداوم عملکردی در سطح جهانی دارد. او زندگی خود را بر روی حرفه خود متمرکز کرده است. او نظم و میل خاصی از خود نشان می دهد. به همین دلیل است که او همیشه آمادگی بالایی دارد. دریافت جایزه بهرتین بازیکن برای دو سال متوالی نشان دهنده وضعیت فوق العاده لوا است و این اتفاق به او برای این فصل انگیزه خواهد داد. رابرت عاشق رکورد زدن است. ما افتخار می کنیم که او اتفاقات منحصر به فرد زیادی را به تاریخ باشگاه بایرن اضافه کرده است."

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر الیور کان حسن صالیحمیدزیچ روبرت لواندوفسکی مانوئل نویر فیفا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.