به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، تمدید قرارداد های در بایرن جدی دنبال می شود و به جز بازیکن ها بایرن قرارداد مدیر ورزشی این تیم را نیز تمدید می کند.

پس از لئون گورتزکا و جاشوا کیمیچ، قرارداد کینگزلی کومان نیز تمدید شد. ، سرژ گنابری، مانوئل نویر و رابرت لواندوفسکی نیز در دستور کار می باشد و از سوی حسن صالحمیدزیچ که مسئول این موضوع است در حال پیگیری است.

طبق گزارش اسپورت بیلد، توافق داخلی زیادی در بایرن وجود دارد. با وجود برخی اشتباهات در بازار نقل و انتقالات، در مجموع ارزیابی عملکرد صالحمیدزیچ در بایرن مونیخ  مثبت است. صالحمیدزیچ تیم را یکپارچه نگه داشته و مورد داوید آلابا را می توان استثنا باقی در نظر گرفت. بر اساس گزارش، جذب استعدادهای مانند آلفونسو دیویس و جمال موسیالا نیز عواملی هستند که به نفع 'برازو' می باشند.

صالحمیدزیچ که به نوعی از حمایت هوینس در این پست در بایرن برخوردار بود.صالحمیدزیچ شرایطی در بایرن دارد که فراتر از حمایت اولی هوینس است. از این رو نامزدی دیگر برای  پست مدیر ورزشی در بایرن وجود ندارد. البته قرارداد صالحمیدزیچ به زودی تمدید نمی شود و دلیل آن اینست که قوانین بایرن تنها تمدید در شرایطی اجازه می دهد که کادر فنی قراردادهایشان تمدید شود که تنها یک سال به پایان قرارداد باقی مانده باشد. از آنجایی که قرارداد صالحمیدزیچ تا 2023 اعتبار دارد در سال آتی این کار باید انجام گیرد.

منبع
برچسب ها: حسن صالیحمیدزیچ
دیدگاه ها
Oliver Kahn 0 چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵
امیدوارم بایرن این اشتباه نکنه. حسن همیشه برای من یه بازیکن عالی و جنگنده بود که حتی اگه صد و بیست دقیقه بازی می‌کرد همون انرژی دقایق اول بازی داشت. ولی به عنوان مدیر هیچ جایگاهی براش نمی‌تونم متصور شم غیر از کار خراب کن بخاطر داشتن اختیارات. این نظر شخصی من هست
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.